Siyah Kugu (Black Swan) (2010)

Siyah Kugu (2010)Black Swan

Puan 9.0 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
108 dakika
1607
120
4760
556
CanKoc profil fotoğrafı
CanKoc
Ne değişik bı film ya insanı çok etkiliyor ben daha önce bı film de bu kadar etkilendiysem de hatırlamıyorum değişik 🤷‍♂️
error_outline
yaklaşık 1 ay önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Ben bu filmi beğenerek değil, büyülenerek izledim ♡
error_outline
2 ay önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Etkiliyici,Konusu farklı güzel bir yapım olmuş.Oyunculuk gayet başarılı.Bazı sahnelerde sadistlik ve şizofreni sahneler var.Balerinligi başardı bir tırnak makasını kullanmayı başaramadı.:))
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
japonbalikcisi profil fotoğrafı
japonbalikcisi
"Hissettim, mükemmeldi."
error_outline
5 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
İçine kapanık bir karakterin tam tersi bir karakteri yaşaması ve güzel bir psikolojik , kişilik bölünmesi filmi olmuş. Gayet başarılıydı.
error_outline
5 yıldan fazla önce
screamm profil fotoğrafı
screamm
Çok çok çok kötü bi film yarıda kapattım hiçbir sürükleyici yanı yok zor bile dayandım tamamen zaman kaybı izlediğim en kötü filmler arasına girdi
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
önce bi Wooowww diye çığlık atmak istiyorum:),Nina karakterinin sıkışmışlığı,hırsı,tutkusu çok etkileyiciydi.onun hem şehvetli hem masum yani tam bir tanrıçaya dönüşü gerilimi yüksek bir şekilde işlenmiş.çok çok beğendim.favori filmlerimden biri oldu.psikolojik-gerilim sevenlerin ertelememesi gereken bir film.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
İzlediğim en sayko filmlerdendi. İnsanları cezbetmek kendine hayran bırakmak mı istiyorsun, işini tutkuyla yap! Nasıl mı? HİSSET.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Reyhunlu profil fotoğrafı
Reyhunlu
Natalie Portmanın oyunculugu harikaydi degisik ama guzel bir filmdi begendim
error_outline
6 yıldan fazla önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Film biraz sanatsal. Yani sürükleyici de değil. Dram için güzel örnek. Gizem gerilim falan yok.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
seda profil fotoğrafı
seda
biraz absürd bi yorum yapıcam ama daha yakın zamanda bale dünyası ile ilgili dizi olan flesh and bone izlemiştim üzerine şimdi de bu film.. her iki yapımı da izledikten sonra şöyle söyleyebilirim ki sanırım bale sadece izleyenlerin ruh haline iyi geliyo yapanların değil :)) filme gelirsek anlatmak istediğini gerçekten çok kusursuzca anlatmış ve Portman çok iyiydi, özellikle final performansında..
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
Süper etkileyici ama ama ve ama birçok ayıplı sahnesi olan bi filmdi. Yani filmin yarısı kadarını next tusuna basarak ve sesi kısarak izledim. Buna rağmen anafikir oldukça etkileyici 2.partın sonuna doğru hele. Demem o ki izleyecekseniz belli sahneleri göze alabiliyorsanız izleyin. Ve tabi bir avuç psikopat balerini izleyebiliyorsanız. Kız çatır çutur kırdı annesinin kemiklerini ya? Ya kendine... Neyse orası da sürpriz olsun ?
Sinsi leroy: Sen ne yaptın? Ne yaptın?
Zavallı Nina: Hissettim. Mükemmeldi.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
İnsanın içinde bir yerlerde muhakak görünmeyen bir yanı vardır. Onu ortaya çıkması ya da çıkartılması kime kalmış bilinmez. Ama iyi ve kötünün çarpışması insanın içinde yoğrulurken hangimizin içinde her iki kuğu yok ki? Nina'nın verdiği savaş bu olsa gerek..
İzlemek için benim gibi geç kalmayın. Küçük Matilda ne yaptın sen? derken, Mila Kunis de gerisinde kalmayanlardan.. Sevdim ve beğendim..
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
buketaktas profil fotoğrafı
buketaktas
çok geç kalmış olduğum bir filmdi. Aslında sistemin içinde kaybolan hayatları ve kişiye yaşattıklarının çok güzel işlendiği bir film. Bazen bir şeyin en iyisi olmak için acıyı hissetmek gerekir.Akıcı seri bi film tavsiyemdir
error_outline
7 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
sıkılmadan izlenecek değişik ve müthiş bir film.
error_outline
7 yıldan fazla önce