Blade: Trinity (2004)

Blade: Trinity (2004)

Puan Like 5.8 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Aksiyon, Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
Arcadia Uzun zamandır vampirlerle savaşan ve onları yok etmek için canını dişine takan Blade, başarılı bir vampir avcısıdır. Haliyle bu süre içerisinde kendine epeyce güçlü düşmanlar edinir ve bu güçlü vampirlerin kurduğu kimi tuzaklar neticesinde FBI'ın arananlar listesine girer. Vampirler artık hiç olmadıkları kadar güçlüdür ve FBI nedeniyle gece çalışamayan Blade, görevini yalnızca gündüz vakti yerine getirebilmektedir. Bunun sayesinde de daha önce karşılaşmadığı bir grup vampir avcısıyla tanışır. Bu esnada dünya kötülükle tanışmak üzeredir. Vampir avcılarının birleşip güçlendiğini duyan vampirler 'ilk' efendilerini hayata döndürüp ayaklanırlar. Bu ilk vampir ise ürkütücü 'Drakula'nın ta kendisidir. Şimdi bir hayli güçlü olan iki taraf arasında korkutucu bir savaş başlamak üzeredir. Marvel'ın Blade karakterinden esinlenerek oluşturulan Blade serisinin üçüncü ve son filmidir. Yönetmen koltuğunda ilk iki filmin senaryolarını yazan David S. Goyer bulunuyor.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bilindik Blade dünyasının fantastik vampirlerine bir de Drakula eklenmiş. diğer filmlerden daha iyi yanları vardı görsel olarak özellikle her yıl baya gelişme katıyor :) Ama ben klasikçi olduğumdan ne günümüz yakışıklı güzel vampirleri ne de buradaki yaratık vampirleri beğendiğimi söyleyemem. Hele drakulayı hiç beğenmedim. Ben Bram Stoker'ın Drakula'sı gibi vampir seviyorum. Onun dışında kadro çok genişlemiş bu filmde onları görmek seyir zevkini arttırmış.
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Vampirlerin çabaları ile uyandırılan Dracula uyandırılma sebebinin Blade olduğunu öğrenir ve kendisini Dracula ile inanılmaz bir savaş içerisinde bulan Blade'e destek sözü veren ekiple birlikte iş başına koyulurlar ancak Dracula sıradan bir düşman olmadığını çok sürmeden belli eder.
4 yıl önce

Blade: Trinity filmini beğenenler

Blade: Trinity filmini içeren raflar

Blade: Trinity filmi hakkında ilgi çekici içerikler