Bölük (2017)

Bölük (2017)

Puan 8.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
95 dakika
16
1
43
2
Özet Fragman Beğenenler
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Kendi türünde abartıdan uzak başarılı bir film olmuş. Yani bu kadarını beklemiyordum. Başlarda güldük eğlendik de finale doğru dağıldık. Özellikle o mektubu ben yazsam bu kadar iyi yazamazdım ama tam aklımdakileri yazmış neredeyse. Her cümlesi ok gibi saplanıyor insann kalbine.
error_outline
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Ben bu filmi baya baya sevdim. Çok etkilendim. Türünde yapılmış en iyi filmlerden biri diyebilirim. Gerçek hayattan uyarlama olması İzleyin izlettirin beğeneceksiniz .
error_outline
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Kan davası muhabbetini saymazsak çoğu asker dizi ve filmlerinden gerçeğe en yakını diyebiliriz. Askerlik gerçekten mantığın bittiği yerde başlıyor. Halay sahnesinden sonra keyifli bir film izleyeceğim dedim zaten. Murat Akman'ın hikayesinin böyle filmleştirilmiş olması çok güzel olmuş ve böylelikle bir çok insan gerçek Türk askerinin hikayesini öğrenmiş oldu.
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Türk filmi standartlarında iyi denebilecek bir film. Eğlenceli kısımları daha beğendim diyebilirim. Cem Karaca hariç müzik seçimleri rezalet duygusal anlarda yani olması gereken anlarda sadece aaaaaa diye sürekli aynı seviyede dönen ses bence atmosferi çok bozmuş. Genel olarak hoş bir film denebilir 6,8/10
error_outline
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Güzeldi ya hele gerçek hikaye olması daha da güzelleştirdi.
error_outline