Bommarillu (2006) afişi

Bommarillu (2006)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
170 dakika
gamciklc Evin tek oğlu olan Siddu bu durumdan bıkmıştır. Çünkü hayatında olan biten her şey babasının kontrolü altındadır. Zengin babası giyeceği tişörtten saçının traşına kadar her konuda Siddu adına karar verir. En nihayetinde uygun gördükleri bir kızlada oğlunun nişanını yapar. Kafayı yemek üzere olan Siddu evde ne kadar uslu çocuk imajı çizse de gerçekte geceleri içip babasına küfreden, onun emrinde çalışmamak, kendi işini kurabilmek için bankaya kredi başvuruları yapan biridir. hayatında iki şeye kendisi karar vermek ister: işi ve eşi. elini çabuk tutmazsa babası onu hem evlendirecek hem de işin başına geçirecek ve kuklası yapacaktır. Tüm bu gerilimlerin içinde Siddu Hasini'yle tanışır. Hasini babasıyla yaşayan, son derece rahat, başına buyruk ve nerdeyse herkesle arkadaş olan saf bir kızdır. Siddu'nun ailesi oğullarıyla ilgili gerçekleri Hasini'den dolayı bir bir öğrenirken bu şok ailenin içindeki terslikleri de gün yüzüne çıkarır.

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
bu siddharthla ikinci tanışmam.ilki sarıya boyaydı çok güzeldi.bu da öyle hiç sıkılmadım.gelecek filmlerine hayırlısı :)
2 yıldan fazla önce
gamciklc profil resmi
gamciklc
Sıkılmadan izleyeçeğiniz komik,eğlenceli,aşk dolu bir film. izlemyi hep ertlemiştim ama izleyince hata yaptığımı farkettim :)
3 yıl önce

Bommarillu filmini beğenenler

Bommarillu filmini içeren raflar

Bommarillu filmi hakkında ilgi çekici içerikler