Kemik Balta (Bone Tomahawk) (2015)

Kemik Balta (2015)Bone Tomahawk

Puan 6.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler Western, Absürt, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
132 dakika
19
1
57
27
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Film farklı bir western deneyimi yaşatsa da ve içine eklediği o gerilim kimi zaman beni etkilemiş olsa da genel olarak fazla durağan ve seyir zevkimi ve merakımı kaybetmeme neden oldu. Orta halli bir film 5,5/10
error_outline
3 ay önce
KerseL profil fotoğrafı
KerseL

Kurt Russel karizmatik şerif rolünde,ukala silahşör Matthew Fox,kaçırılan karısını kurtarmak için yaralı bacağıyla yollara düşen Patrick Wilson ve samimiyeti ve sadakatiyle şerifin yedek yardımcısı rolünde Richard Jenkins'den kurulu harika bir kadro.Film,biraz yavaş ilerlese de,karakterlerin arasında geçen diyaloglar ve sağlam oyuncu kadrosuyla,kendini izlettiren sert bir western filmi olmuş.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Vahşet sahneleri iyi hoş ama filmin geneli durgun, bi sonlara doğru oda 2 saati geçen bir filme yeterli gelmemiş.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Film daha en başından vahşeti yaşatıyor seyirciye, gerisini varın siz düşünün. Diyalogları ve acımasız sahneleriyle hoşuma gitti.
error_outline
5 yıldan fazla önce
hexagon profil fotoğrafı
hexagon
Bazı bölümlerine bakamasam da;(resmen midem kalktı) gene de sonuna kadar merak uyandıran sürükleyici bir western olmuş..
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Blacklion profil fotoğrafı
Blacklion
film genel olarak durağın geçmesine rağmen heycan verici ve merak uyandıran tarzda western-gerilim tarzında bir film olmuş ölüm sahneleri kendine kitliyor...aklıma Quentin tarantinonun filmleri geldi...acaba o çekseydi o sahneler nasıl olurdu ?
error_outline
neredeyse 8 yıl önce