Bonnie ve Clyde (Bonnie and Clyde) (1967)

Bonnie ve Clyde (1967)Bonnie and Clyde

Puan 7.8 (5 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
111 dakika
61
0
134
68
eskon profil resmi
eskon
Kült olmuş bir suç filmi. Epey listede üst sıralarda yer alır ama beğenip beğenmemek konusunda garantinin verilemeyeceği bir film.
report_problem
6 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Güzeldi. Bu ikilinin ismini hep duyuyordum hatta Escobar ikisine o kadar hayranmış ki evinde delik deşik olan arabalarını sergiliyormuş. Benim çok hayran olduğum söylenemez ama filmde ögrendiklerimden sonra yine de havalı olduklarını düşünüyorum. İnsanın banka soyası gelmiyor degil:)
report_problem
3 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Bonnie and Clyde'ın yasamoykusunden uyarlanmis eniyi suc filmlerinden.Mutlaka izlenmesi gerekenlerden...
report_problem
3 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Türkçe dublaj izlememeniz önerilir. Dublajında Clyde'ın abisinin karısının sesi öyle kötü ki ve filmin sonuna kadar bağırıyor. Gerçekten cehennem bir sesi var ve film bittiğinde kafamın şiştiğini fark ettim cidden.
report_problem
5 yıldan fazla önce
cimcini profil resmi
cimcini
Neredeyse çocukken izlediğim ve çok etkilendiğim klasiklerden.
report_problem
6 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Bonnie and Clyde filmi en iyi suç filmlerinden biridir. Dünya klasiklerinden hoşlanan arkadaşların mutlaka izlemesi gereken , izlemeyenlerin çok şey kaçırdığı bir biyografi filmi .. polisler tarafından pusuya düşürülüp öldürüldüklerinde 24-25 yaşlarında olan ikili her soydukları bankaya ve dükkana çicek bırakırlarmış :) filmi izlemeyen arkadaşlar günümüz kalitesiz ve tekrar tekrar çekilen filmlerindense geçmiş klasiklerden bu filmi mutlaka izlemeli .
report_problem
6 yıl önce