Borat: Sanli Kazakistan Milletinin Çikarlarini Arttirmak Için Amerikan Kültürünün Incelenmesi (Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan) (2006)

Borat: Sanli Kazakistan Milletinin Çikarlarini Arttirmak Için Amerikan Kültürünün Incelenmesi (2006)Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Puan 7.7 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi, Komik, Kült
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
84 dakika
53
26
286
49
Philosophy profil resmi
Philosophy
Kimsenin kimseden haberi yok gibi malum acımasız diyemem. Absürt işte. Cohen bu, adamın kafası da belli. Acaba Baron Cohen'i saldırıya ya da linç girişiminde bulundular mı diye düşünmedim değil. Getirdiği bakış açısına göre eleştiri ve iğneleyiciliği müthiş tartışılır.
report_problem
19 gün önce
dr.strangelove profil resmi
dr.strangelove
Daha iyi komedi filmi olduğunu sanmıyorum.
report_problem
6 ay önce
eskon profil resmi
eskon
kazaklarla dalga geçiyor olsa da asıl büyük alayını amerikan toplumuna getirmiş bir komedi filmidir. cesur sahneleri, gülmekten öldürecek komiklikleriyle bulunmaz bir komedi yapımı. salt komedi- sert komedi!
report_problem
6 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Filmi izlerken şuna dikkat etmek gerekir. Pamel Anderson dahil hiç bir Amerikalı bunun bir film çekimi olduğundan haberdar değil. Böyle izleyince daha komik geleceğini düşünüyorum. Bir Kazak gibi ülkeyi ziyaret amacıyla geldiğini söyleyen Cohen milletle biraz alay edip bir yandan da film çekiyor. Çoğu kişi Kazaklar'ın kültürüyle alay ettiğini söylüyor fakat Cohen'in tarzı bu. yani birini hedef aldığı yok Dictator'de araplarla Brüno da biraz almanlarla kafa buluyor. Biraz ayarsız bir komedyen sadece :D ve bence çok başarılı.
report_problem
6 yıldan fazla önce
asilzade profil resmi
asilzade
kazak bir arkadaş edinin, sonra ona bu filmden bahsedin!
report_problem
6 yıldan fazla önce