Tuhaf Iliskiler (Bound) (1996) afişi

Tuhaf Iliskiler (1996)
Bound

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler LGBT, Gerilim, Karanlık
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
108 dakika
KerseL Chicago'da bir apartman dairesindeki masanın üzerinde, içi 2 milyon dolarla dolu bir çanta vardır... Ceasar (Joe Pantoliano) çete için yasadışı elde edilmiş bu parayı aklamayı başarır. Violet (Jennifer Tilly) onun çekici metresidir. Corky (Gina Gershon) ise eski bir dolandırıcıdır. Ceaser gibi kalitesiz bir adamla bu kadar parayı biraraya getiren nedir: Tabii ki vücutları için ölünebilecek kadınlar. Corky ve Violet çok yakında, birine hayatı pahasına güvenmenin anlamını, Ceaser de kadınlar hakkında bir kaç şey öğrenecektir. Sonunda hepsi bir tek soruda birleşecektir... Kime Güvenebilirsin?

Yorumlar

starch profil resmi
starch
Harika çekimlerle, gerilim dozu yüksek bir film.
4
6 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Çok heyecanlıydı. Karakterlerin birbirine güvenmediği kadar, izleyici de güvenmiyor. Her an biri diğerine kazık atacak diye bir beklenti oluşuyor. İşlerin başladığından çok farklı rotada seyretmesi hoşuma gitti. Gecenin bu vakti bile aktı gitti film. Tavsiye edenlere selam olsun;)
7
7 ay önce
KerseL profil resmi
KerseL
Wachowski kardeşlerin Matrix'ten once yonetmenligini yaptigi ilk film olan Bound, 50li yılların kara filmlerine çağdaş bir şekilde göz kırpan, hem alabildiğine muzip ve baştan çıkarıcı hem de soluk soluğa izlenen, temposu bir an bile düşmeyen bir gerilim filmidir.
3
2 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
bir elin nesi var, iki elin.... olmus...guzel de olmus...
0
3 yıldan fazla önce

Bound filmini beğenenler

Bound filmi hakkında ilgi çekici içerikler