Bridget Jones'un günlügü (Bridget Jones's Diary) (2001)

Bridget Jones'un günlügü (2001)Bridget Jones's Diary

Puan 7.8 (12 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Komik, Çerezlik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
97 dakika
204
14
1023
92
TheBride profil resmi
TheBride
Yıllardır bu filmin ismini duyuyordum ancak yeni izleme fırsatım oldu. Beni şaşırtan filmin isminde yer alan günlüğe yalnız birkaç sahnede yer verilmesi oldu. Onun haricinde bana göre sıradan bir romantik komedi filmi. Kafa dağıtmak için ve bu tarz filmleri sevenler tarafından izlenebilir.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
mine. profil resmi
mine.
beklentimin çok çok altındaydı
report_problem
5 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Tipik bir romantik komediden fazlasını bekliyordum ama fazlası yokmuş. Tabi bu türünün iyilerinden olduğunu itiraf etmeme engel değil. Türü sevenler, sevecektir.
Renée Zellweger'a rol çok yakışmış, iyi iş çıkarmış.
report_problem
5 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Yeni bir yılın başlangıcında, 32 yaşındaki Bridget, hayatına hükmetmeye başlamanın tam zamanı olduğuna karar verip bir günlük tutmaya başlar. Artık masasının üzerinde duran en kışkırtıcı, erotik ve histerik kitap başkaları tarafından yazılanlardan biri değil, bizzat kendi yazdığıdır. Bir tür macera havası veren bu günlükte Bridget, arkadaşlarından erkeklere, yemeklerden sekse kadar bir çok konu hakkında bir şeyler yazarken aynı zamanda yepeni bir hayata başlamaktadır.
Bridget kendisini, birbirine tam zıt karakterde iki erkeğin Daniel Cleaver (Hugh Grant) ve Mark Darcy'nin (Colin Firth) arasında bulduğunda, beklenmedik bir şeyi keşfedecektir, kendi yarattığı bu kaosun içinden onu çekip çıkaracak olan zaptedilemez karşı koyucu kişiliğini.
report_problem
neredeyse 7 yıl önce