Sonsuz ölüm (Butch Cassidy and the Sundance Kid) (1969)

Sonsuz ölüm (1969)Butch Cassidy and the Sundance Kid

Puan 7.8 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Kült
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
110 dakika
33
0
85
61
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
8.1 alabilecek bir film değil tartışırım isteyenle ama izlemesi gayet keyifliydi. Hayatta tek bir dostunuz varsa ve onunla izleyecekseniz daha çok eğlenirsiniz ve duygusal anları pek sık yaşarsınız.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Keyifli bir western filmiydi. Aynı zamanda komikti de. Pek bu tür içinde göreceğimiz birşey değil bu :) Gerçeğe dayansa da tabi bizim haydutlar gerçekte olduklarından daha tatlılar :D
report_problem
5 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
eğlenceli ve akıcı bir kovboy filmi isteyenler kaçırmasın. trt 1'deki pazar kovboylarına benzemez. onlarla karıştırmayın; onlar gibi sıkıcı değil.
report_problem
6 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Güzel filmdi tavsiye ederim arkadaşlar . Böyle kaliteli filmleri yayınlayan bir kanal olsa keşke . ilk defa bugün izledim cok geç kalmışım cok .. Tavsiye eden arkadaşlara da buradan cok cok teşekkürler gonderıyorum :)
report_problem
6 yıldan fazla önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Newman da, Redford da daha öncesine kadar tanışmamışlardı. Film, onları içtikleri ayrı gitmeyen iki dost durumuna getirdi.
Film. birçok sahnede François Truffaut'nun ünlü filmi "Jules ve Jim"'e göndermelerle doludur. Yönetmen Roy Hill, son planda dondurduğu kare için "gerçek, şiddeti kaldıramaz" demişti. Kahramanlarının kişiliklerinin mitolojik biçimde sağlam bırakma fikrinin sırt ağrılarına borçluydu ve hastalığı yüzünden filmin büyük çoğunluğunu sedyede yatarak yönetmişti. Sonradan böylece daha çok düşünmeye zaman bulduğunu söyleyecektir.
report_problem
6 yıldan fazla önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
benim için gelmiş geçmiş en iyi final , bu filmdedir . Ne zaman izlesem filmin sonunda nefesimi tutuyorum .
report_problem
neredeyse 7 yıl önce