Ihanetin Bedeli (Butterfly on a Wheel) (2007)

Ihanetin Bedeli (2007)Butterfly on a Wheel

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Şaşırtan, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
95 dakika
12
1
76
18
Lioness profil resmi
Lioness
Fazla göz önünde tahmin payı bırakmıyo ^^ Çabuk anlıyosunuz durumu :p
report_problem
1 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Senaryonun güzel oluşuna rağmen, başrol çift rollerine hiç oturmamış. Eğreti gibi, yani film onlar yüzünden itici olmuş. Mr Brosnan'ın varlığı bile yeterli gelmemiş..
report_problem
3 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
türkçe adında sağlam spoiler var, ki yazımın başına spoiler sayılabilir yazmaya bile gerek duymadım. adından daha fazla spoiler vermem mümkün değil!!
film farklı baskılara maruz bırakıyor. erkeklere, empati için neil warner karakterini uygun hissettiriyor. sonra her şey karışıyor. aslında hangi karakter ile empati yaparsanız yapın sonu iyi bir yere varmıyor. güzel düşünülmüş bir ayrıntı. bütün bunlara değdi mi diye soramadım kendime, vereceğim cevabı bilmek istemedim resmen. sürekli olanların nedenini merak edip bir an önce öğrenmek istedim fakat öğrenince hiç hoş olmadı. çirkef karısı :) neil e bunları yaşattıktan sonra bir de "her şey bitti" dedi.
acaba işkence bitti anlamında mıydı yoksa evlilik bitti anlamında mı? yok eğer evlilik bitti anlamındaysa ne gerek vardı bütün bunlara. eşyalarını camdan atsa yeterdi :) işkence bitti anlamındaysa da, adam seviyor belli ki. ne uğraşıyorsun bunlarla, seven kişi 1 hafta eve gelemesin neyin önemli olduğunu anlar.
aslında bu filme ne gerek var. bizim cezalarımız bize yeter. ne uyandırıyorsun uyuyan güzeli?
report_problem
3 yıldan fazla önce
elganja. profil resmi
elganja.
bir film bittiğinde o filmden çıkmak istemiyorsanız, o film iyi bir filmdir savını doğrulayan, son yıllarda izlediğim en güzel, en heyecanlı ve maalesef en bilinmeyen filmlerden birisi.
report_problem
4 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Beklentilerimin altında kaldı. Oyunculuklar senaryodan iyi. Kimse böyle bir mevzu için bu kadar uğraşmaz. Yine de filmin gerilim dozu gayet yerindeydi. Mantık hataları olmasa daha bir izlenebilir olurmuş bence.
report_problem
5 yıldan fazla önce
fiskete profil resmi
fiskete
gayet iyi ders verdiler :) bu adamın filmlerini seviyorum.. farklı şeyler işleyen filmlerde oynuyor hep.. bu filmde başlangıçta klişe gibi gelse de sonuna gelince farklılığını gösteriyor.. tavsiye ederim
report_problem
neredeyse 6 yıl önce