Hayatin Kiyisinda (By the Sea) (2015) afişi

Hayatin Kiyisinda (2015)
By the Sea

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
122 dakika
Ricky.McFloyd Emily Dickinson'ın aynı adlı şiirinden ilham alan filmde Brad Pitt Amerikalı bir yazarı (Roland), Angelina Jolie ise dansçıyı (Vanessa) canlandırıyor. 1970'lerin Fransa kırsalında geçen hikaye, romantik drama tadında bir öyküyü anlatıyor. Zaman ilerledikçe çiftin birbirine duyguları ve anlayışları değişiyor.Filmin senaryosunu yazan ve yönetmenliğini de üstlenen Anjelina Jolie, 'By the Sea' için şunları söylüyor: "Bu filmin 1970'lerde geçmesinin tek sebebi renklerin cezbediciliği değil; aynı zamanda modern hayatın bütün çılgınlıklarından uzak olması... Karakterler sadece duygularına yoğunlaşıyor ve kendi içlerinde bir yolculuğa çıkıyor."Filmin çekimleri 8 Eylül'de Malta'da başladı. Kasımın ortasına kadar devam edecek. 2015 yılı içinde vizyona girmesi planlanıyor

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Filmde güzel olan şey manzarası ve olayın yaşandığı dönem. Bunlar güzel olunca biraz beklentiyle izleniliyor ama daha aşırı havada kalmış. Yazık olmuş.
4
2 ay önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
Rüya gibi bir mekan ve zamanda geçiyor ama sıkıyor zamanla.
1
1 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Benim seçimim olduğu için arkadaşlarımdan azar işittiğim film :( Aslında film gayet güzel başlamıştı, merak uyandırıyordu. Fakat gizemin sebebini öğrendiğimde " Hey c'moon! " olduğum film. Mekan,kostümler, renkler hoştu ancak yine de filmden çıktığımda bunalmış ve depresif hissetmiştim.
3
neredeyse 2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Müzikleri ve sahil kasabasının görüntüleri harikaydı ama çok sevdiğim bu çiftten daha dolu,anlamlı ve güzel bir film beklerdim.Çok yetersiz,vasat bir film olmuş.Kolay kolay eksi vermem ama izlerken çok sıkıldım.Angelina,Brad ve Melanie gibi süper oyuncuların olması bile filmi izlenebilir kılmıyor.
4
neredeyse 2 yıl önce

By the Sea filmini beğenenler

By the Sea filmi hakkında ilgi çekici içerikler