Çilgin (C.R.A.Z.Y.) (2005)

Çilgin (2005)
C.R.A.Z.Y.

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, LGBT, Komik
Yönetmen
Ülke
Kanada
Süresi
127 dakika
Boddah Zac, 5 oğulları olan Beaulieu ailesinin dördüncü çocuğudur. Annesi, yılbaşı gecesi doğan ve saçında beyaz bir tutam bulunan Zac'in kutsanmış bir çocuk olduğunu düşünür. Annesinin korumacı tavrına karşı, hayat Zac için hiç de kolay değildir. Her biri ayrı bir dert olan erkek kardeşleri Zac'in yaşamını cehenneme çevirirler. Ancak Zac'in esas sorunu içten içe hayran olduğu babasıyladır. Maço bir erkek sayılabilecek babası Zac'in yeterince erkeksi olmadığını düşünmektedir.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Büyüme sancılı filmleri seviyorum. Bu kadar marjinal olmasa da biz de o yollardan geçtik çünkü. Bu film de sevdiklerim arasında. Baba ve erkek evlat arasındaki çatışma güzel verilmiş. Tabii dönemin müziklerinin de filmin basarisindaki rolü epey büyük. Erotik sahneleri saymazsak, şirin bir film diyebilirim.
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
İnsanın kendini arayıp, bulmaya çalıştığı süreç içerisinde kim olduğunu görmeye başladığında ilk yalanını kendisine söyler.. Ardından aile, çevre aklına takıldıkça, kabullenmeyecek olduğuklarını düşünmekse ayrı bir şey. Korkup saklandıça ardımızdan keşfettiğimiz ben kendiliğinden yine gelecek.. Müzikler sahne arkasında çalarken bu kadar güzel mi oturur? 1Soundrackları tekrar tekrar dinlenesi.."
3 yıldan fazla önce
mefut profil resmi
mefut
Bu film niye bu kadar az ilgi görmüş yahu, izledikten sonra soundtrackleri tekrar tekrar dinlenesi..
neredeyse 4 yıl önce

C.R.A.Z.Y. filmini beğenenler

C.R.A.Z.Y. filmi hakkında ilgi çekici içerikler