Cake (Cake) (2014) afişi

Cake (2014)
Cake

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
102 dakika

Yorumlar

deryacengiz profil resmi
deryacengiz
Yürek burkan cinsten.
2 yıldan fazla önce
xavalon profil resmi
xavalon
Jennifer Aniston romantik komediden çıkıp, dram oyunculuğuna başladığı, Sam Worthington'nun bu filme hiç gitmediği, tam olarak filmin sonunda "eee ne yani?" dediğim bir film olmuş.Yani özetlersem, bibersiz ve domatessiz menemen olmuş. Yerseniz!
2 yıldan fazla önce
coquelicot profil resmi
coquelicot
Belki film için sadece fena değil denebilir ancak Jennifer Aniston'un yaşadığı fiziksel ve ruhsal acıları seyirciye aktarımı olaganüstüydü. Yıllardır kendisine haksızlık ettiğimi hissettirdi.
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yavan ve sıkıcı buldum diyebilirim filmi. Zaten Aniston için indirmiştim, oyunculuğu başarılıydı fakat filmden pek birşey alamadım. 5,5/10
neredeyse 3 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Jennifer Aniston'un star personasını normalde her filminde bir parça görüyorduk ve bunu garip bulmuyorduk zira o Amerika'nın sevgilisi oyunculuğu sitcom tarzına yatkın ismi idi Lakin Cake ile birkaç basamak yukarı çıkıp iyi de oyuncu olup onu izliyormuşuz hissini unutturabileceğini cümle aleme gösterdi. Sandra Bullock, Reese Witherspoon ve benzerlerinin ardından Oscar sırası Aniston'a da gelecek. Bunlar henüz ısınma turları.
neredeyse 3 yıl önce

Cake filmini beğenenler

Cake filmini içeren raflar

Cake filmi hakkında ilgi çekici içerikler