Çalgı Çengi Ikimiz (2017) afişi

Çalgı Çengi Ikimiz (2017)

Etiketler Çerezlik, Komik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Muratovic 6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu macerası bu filmde de devam ediyor. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirebilmeleri için tek bir şart koyulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları. Görevi mecbur kabul eden ikilinin başına beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir. Çalgı Çengi'nin devam filmi olan Çalgı Çengi 2'nin senaristliğini ve yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Selçuk Aydemir'in üstlendi. Oyuncu kadrosunda ise yine Murat Cemcir, Ahmet Kural, Rasim Öztekin, Ayhan Taş ve Şinasi Yurtsever gibi isimler yer alıyor.

Fragman bulunamadı.

CANERAHMET profil resmi
CANERAHMET
eh işte.. :(
0
4 saat önce
Emrex profil resmi
Emrex
Karakterlerin popülaritesine güvenip giriştikleri ama bence olmamış bir film. Komedi senaryoda dakikada en az 1 espri olmak zorunda. Ama burda gülünebilecek espriler arasında tren geçiyor. Sevemedim.
2
12 gün önce
Arass profil resmi
Arass
Rezalet bir seneryo. Oyunculuklar harika. Genel olarak film berbat.. Murat cimşir le Ahmet kural ın tek suçu seneryoyu okuyup kabul etmeleri.
1
13 gün önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
Sinemada köşeyi dönen herkes döndüğü köşede bekliyor, film ilk filmin sermayesini yiyor. Filme 2-3 yerde güler gibi oldum. Böyle genç yönetmenlerimizin burak aksak da dahil Onur Ünlü' den ders almaları lazım yoksa sinemada sonları Pepsi Cem gibi olur
2
13 gün önce
rezo1903 profil resmi
rezo1903
Halaaa gülüyorum :)
0
17 gün önce

Çalgı Çengi Ikimiz filmini beğenenler

Çalgı Çengi Ikimiz filmini izlemek isteyenler

Çalgı Çengi Ikimiz filmini içeren raflar

Çalgı Çengi Ikimiz filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön