Kaptan Amerika: Kis Askeri (Captain America: The Winter Soldier) (2014)

Kaptan Amerika: Kis Askeri (2014)
Captain America: The Winter Soldier

Puan Like 7.4 / 12 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
136 dakika
KerseL The Avengers ile New York’ta yaşanan dehşet verici olaylardan sonra, Marvel’ın “Captain America: The Winter Soldier” filminde Steve Rogers yani Captain America Washington D.C.’de sessiz sakin bir hayat sürmekte modern dünyaya alışmaya çalışmaktadır. Ama bir S.H.I.E.L.D. ajanı saldırıya uğrayınca Steve dünyayı tehlikeye sokan bir entrika ağına düşer. Black Widow ile güçlerini birleştiren Captain America her adımında kendisini öldürmeye çalışan profesyonel suikastçılarla mücadele ederken bir yandan da sürekli artan komployu ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Korkunç plan tüm boyutlarıyla ortaya çıkınca, Captain America ve Black Widow yeni bir müttefikten yani Falcon’dan yardım alırlar. Ancak kısa bir süre sonra beklenmedik ve zorlu bir düşmanla karşı karşıya kalırlar: Winter Soldier.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Demek ki kandırılan sadece bizim hükümet değil, paralel yapının kahraman askerlerin içine sızdığı amerikanya yapımı film. Tanrı amerikanyayı korusun, kardeşi kardeşe kırdırmasın.

İlk filmden daha yüksek dozaj da gidiyor. Scarlett bölümlerinin fazla olması bizi sevindiriyor, izleyin işte.
2 ay önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Kurgusunu aşırı beğendim. 2 saat boyunca resmen kitlendim filme. Oldukça iyi bir devam filmi.Hatta ilkiyle yarışır diyebilirim.
2 yıl önce
mhtpackgz profil resmi
mhtpackgz
Kesinlikle en iyi Marvel filmi değil.Çünkü çok fazla karakter var ve hepsi önemli.Tamam başrol Cap ve Tony fakat yan karakterler çok fazla ve bunlara odaklanınca geri kalan şeyler kurgu senaryo haliyle biraz eksik kalmış.Spider-man yerine t'challa'ya odaklanıllması benim en hoşuma giden hareket oldu ki sonyden izin alınsaydı spider-man'in hikayesine odaklanıcaklardı ki bu çok yanlış olurdu zaten t'challa için bayağı geç kalındı.Age of ultron'dan daha iyiydi fakat ilk avengers filminin bayağı gerisinde kaldı diyebilirim.Fakat captain america serisinin en iyi filmi hala winter soldier
2 yıldan fazla önce
dilber34 profil resmi
dilber34
aksiyon hiç düşmüyor çok başarılı
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filmden daha başarılı bir film, süredi uzun görünse de bolca aksiyon sahnesiyle zamanın nasıl geçtiğini hissettirmiyor 8/10
2 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Yine harika bir film daha.
2 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
ilk filme göre ben de bu filmi daha çok sevdim karakterler aksiyon efektler çok çok başarılıydı ayrıca bittiğinde kapatmayın sakın gerçi benim izlediğim sitede uyarmış çevirmen ve artık herkes marvel in ek son sahnelerini biliyordur ama yine de söyleyeyim bittikten sonra bir sahne ile birlikte en sonunda bir son sahne var bilginize:))
2 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Aksiyon filmine yakışır bi filmdi , ilkinden daha başarılı buldum bende
2 yıldan fazla önce
SuaY profil resmi
SuaY
Sanırım ikincisini daha çok sevdim. Nadir rastladığım bi durum :)
3 yıldan fazla önce
eness profil resmi
eness
bu amerikalılar niye her filmde bir kahraman bulma ihtiyacı duyduklarını anlamıyorum gerçek anlamda bir başarıları olmadığı için içlerinde kalmış bu acıyı beyaz perde ilemi kapatmaya çalışıyorlar acep
3 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
Aksiyon kalitesi olarak çok iyi olsada amerikan propagandası boyutu göze cok batan bir film. Ama gerçi alıştık artık böyle şeylere. Başarılı ve izlenebilir bir film
3 yıldan fazla önce
muzi0606 profil resmi
muzi0606
İlk filmin verdiği heyecanı vermedi
neredeyse 4 yıl önce
RussellCroweHayrani profil resmi
RussellCroweHayrani
Chris Evans ve Scarlet uvvvv
4 yıl önce
Poker profil resmi
Poker
Falcon karakteri cuk oturmuş.İlk filmi daha iyiydi
4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk filmden çok daha güzel bir film olmuş başlarda durağan gibi gözükse de 20 dk dan sonra aksiyon hiç durmuyor , çok beğendim gerçekten iyiydi ama sonunda başka bir şey umut etmiştim . neyse diğer filme artık :)
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
adamlar yapıyor.herşeyi ile 4/4 lük film olmuş.mutlaka izleyin.
4 yıl önce
turguthan2014 profil resmi
turguthan2014
avengers yapımcılarından
4 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Avengers filminin başarısı ortalama başarı etmiş Marvel kahraman filmlerine yaradı desek yanlış olmaz sanırım. Thor ilkinden daha büyük bir gişe getirisi sağladı ve yapımcıların elleri artık tahriş oldu diyebiliriz. Benzeri bir etki bu film için de geçerli oldu. İlk filme oranla çok daha fazla kişiye ulaşan film eleştirileri ile de iyi olduğunun sinyallerini veriyor.
4 yıldan fazla önce
Sapphira profil resmi
Sapphira
çok iyiydi herşey yavaş yavaş birleşiyor avengers i bekliyorum :)
4 yıldan fazla önce

Captain America: The Winter Soldier filmini beğenenler

Captain America: The Winter Soldier filmini içeren raflar

Captain America: The Winter Soldier filmi hakkında ilgi çekici içerikler