Sevimli hayalet Casper (Casper) (1995)

Sevimli hayalet Casper (1995)
Casper

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi, Dram
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
100 dakika
KerseL Brad Silberling ve Steven Spielberg size bol hayaletli sürprizler, heyecanlar ve kahkahalarla dolu bir evin kapılarını açıyorlar. “Hayalet terapisti” Dr. James Harvey (Bill Pullman) ve kızı Kat (Christina Ricci) soğuk ve eski Whipstaff Malikanesi’ne gelirler. Evin açgözlü sahibi Carrigan Crittendon (Cathy Moriarty) Dr. Harvey’i yanlız ve sadece arkadaş arayan bir hayalet olan Casper ve amcaları Stretch, Stinkie ve Fatso’dan kurtarmak için kiralamıştır.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Oldukça eğlenceli ve insanda eski duyguları yeşerten bir film özellikle çocukluğunu benimle aynı dönemde geçirenler için tabiki. Yoksa sinema olarak düşününce çok başarılı bir film sayılmaz. Benim için Stretch, Fatso ve Stinkie'yi görmek çok keyifliydi çünkü ufak yaşlarda çizgi roman tarzı bir dergisini alıyordum casper'ın ve bu üç karakteri çok severdim. Tabi insan kuzen Spooky'i de görmek istiyor. Öte yandan filmde beni duygusal olarak içine alan iki an oldu bu tür bir filmden hiç beklemediğim bişeydi aslında. Özellikle biri Kat yani başroldeki kızımız Casper'la öyle duygu yüklü bir sohbet yaparken bir anda aklıma Casper'ın aslında ölmüş bir çocuk olduğu geldi ve bu beni etkiledi. Özetle hoş anıları canlandıran hoş bir film. 7/10
1 ay önce
alicancam profil resmi
alicancam
Hiç unutmuyorum bu filmi cine 5 yayınlayacak diye 1000km ötedeki memleketime anneannemlerin yanına gelmiştim. Yani o kadar güzel daha doğrusu casper severler için ve çocuklar için güzel.
Hemde biraz tatil yapmış olduk.
neredeyse 4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
sevimli hayalet casper :) ah ne çok izlerdim , hiç sıkılmadan , çok iyiydi
4 yıldan fazla önce

Casper filmi hakkında ilgi çekici içerikler