Sıkıysa yakala (Catch Me If You Can) (2002)

Sıkıysa yakala (2002)Catch Me If You Can

Puan 8.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aksiyon, Şaşırtan
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
141 dakika
2695
24
6257
716
Özet Fragman Beğenenler
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Tam adam akıllı izleyememiştim ama izlerken aşırı keyif aldım ve eğlendim.
error_outline
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Böyle efsane filmi nasıl 20 sene erteledim şaştım doğrusu.Gerçek hayattan alınmış,Yönetmen'inden oyuncusu kadrosuna herşey süper.Çek senet işleri i sakat işler.8.8
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Tarihin en güzel biyografilerinden. Muazzam iyi oyuncuyla çekilmiş oldukça eğlenceli ve tempolu güzel bir yapım. Bayıldım. 8/10
error_outline
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Bana göre, Di Caprio'nun muhteşem performansı ile çok sevdiğim Tom Hanks'i geride bıraktığı, en sevdiğim aktörlerden olan bu iki ismi bir arada izlemenin keyfi ise bambaşkaydı diyebileceğim, şahane bir yapım.
error_outline
Ned profil fotoğrafı
Ned
Başrolleri sevsem de film bana biraz garip geldi. Filmi film olarak izlemek başka, başlangıcında gerçek hikayeden esinlenilmiştir yazısını gördükten sonraki bakış açısı başka. Dicaprio'nun karakterinin her şeye o kadar basit bir şekilde el atıp yaşaması bana gerçek hissettirmedi. Tamam kendine güveni yüksek ve zeki biri, evet bilgisayar çağı değil bu yüzden aldatmak kolay olabilir ama bu kadar da değil. Her sektörde her şeyi bilemez ve ayak uyduramazsın içine girmedikçe. Etrafındaki insanların hiç mi farklı bireyden haberi yok diyorsun. Havacılık sektöründen bir kişi olarak da kaptan ve kabin memurluğunun ve uçaktan o kaçış sahnesinin ne kadar ucuzlaştığını görünce iyice çekilmez oldu benim için. Eski zamanlar deyip kenara atmaya çalışsam da yapamadım. İçimdekileri tam olarak dökemesem de özetle; güzel bir film, gereksiz uzun bir film, yaşanmış gibi hissettirmeyen bir hikaye. Filmin severlerinden özür dilerim.
error_outline
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Oyunculuklar ve yönetmen eşsiz olunca film de müthis oluyor tabi ki. Gercek olmasindan dolayı vayy be demekten kendimi alamiyorumhttp://listelist.com/frank-abagnalein/ .
error_outline
Stranger profil fotoğrafı
Stranger
Film çok sürükleyici. Unutulmaz filmlerim arasına girmiştir.
error_outline
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan film bitiyor. Bi 5-6 saat olsa hiç anlamazsınız o kadar sürükleyici. Di caprio ve Hanks adeta yapbozun iki parçası. Birbirlerini kusursuz tamamlıyorlar. Hikaye çok güzel işlenmiş. Frank'in hayat mücadelesine bizde dahil oluyor evden kaçtığı andan itibaren onun en yakın arkadaşı oluyoruz. Sürükleyiciliği de burdan geliyor. Sürekli değişen mekanlar, kostümler, kimlikler, kişiler sizi daha da filmin içine çekiyor.E yapımcısı da DreamWorks olduğu için serüvenvari bir yapım görüyoruz. Mutlu olmak için izleyin. Tavsiye ederim. Kovalamacanın o tatlı rekabetini oldukça güzel sunuyor.
error_outline
baras profil fotoğrafı
baras
Özeti okuyayım dedim adam filmi anlatmış yarıda kestim. Özeti okumayın :D
error_outline
Kevlar profil fotoğrafı
Kevlar
D.Caprio is a big smartass
error_outline
Brook profil fotoğrafı
Brook
Harika bir filmdi. Uzun zaman önce izledim ama nedense bir ara tekrar izleme isteği uyandırdı bende :D Aksiyonu eksik olmayan zamanı bir çırpıda geçiren ve muhteşem oyuncluklarla karşılaşacağınız bir film.
error_outline
JhonCoffy profil fotoğrafı
JhonCoffy
Şimdi kendime soruyorum ben bu filmi nasıl olur da bilgisayarımda olmasına rağmen yeni izledim , neyse.Film, 1960'larda dünyanın en iyi check fraud unu gerçekleştiren gencin hikayesini anlatan bir filmdir. 16 yaşında dolandırıcılık kariyerine başlamış olup 19unda 3 milyon dolarlık dolandırıcılık yapmıştır. Film bu gencin yakalanma/yakalanamama hikayesini işlemektedir. Kolay izlenebilir ve zekice düşünülmüş bir hikayeye sahiptir. Başrol oyuncusunun canlandırdığı karakterden ilham alındığı için büyük ihtimal ki yaşananların çoğu gerçektir. Filmi 1 hafta kadar önce izledim. Ve gerçekten Steven Spielberg ve Tom Hanks'i ne kadar sevdiğimi tekrar hatırladım. Film efsane, çok güzel çok beğendim. Dicaprio'nun oyunculuğu üst düzey olduğunu, ayrıca konunun da çok iyi işlendiğini ve de filmin çok iyi ilerlediğini düşünüyorum. Film kendini izlettiriyor 2 saati aşkın olmasına rağmen 1sn bile sıkmıyor zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun. Herkese hitap edebilecek, izlenmesi çok zevkli bir film.
error_outline
Agarta profil fotoğrafı
Agarta
Klasik yorumum '' Di Caprio varsa gözün kapalı izle''
error_outline
caglaaaa profil fotoğrafı
caglaaaa
Kaçan kovalanır usulünde çok şukela bi film... Filmin sonunda öğrenecekleriniz 'yoğğh artık' dedirtebilir size.. İzlemeyen filmlovers lar.. Geç kalmayın.. Kendinizi esaslı bi filmden mahrum bırakmayın.. Üzülmeyin ;)
error_outline