Kedikadin (Catwoman) (2004) afişi

Kedikadin (2004)
Catwoman

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Uyarlama
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
104 dakika
Ricky.McFloyd Patience Philips çok duygusal ve kırılgan bir grafik sanatçısıdır. Çalıştığı Hedare Beauty isimli firma, yaşlanmaya karşı yenilikçi bir ürünü lanse etmeye hazırlanan, dünyaca ünlü bir kozmetik devidir. Utangaç genç kadın, şirkette dönen kirli oyunlardan ve karanlık bir sırdan istemeden haberdar olduğunda bütün hayatı değişecektir.Başına gelen bir takım olaylar sonucu birden fazla anlamda ölümden dönecek ve yeni bir hayata başlayacaktır. Kedi gibi dokuz canlı, atletik, çevik ve güçlüdür. Ayrıca tutkulu ve tehlikeli yanlarıyla da Kedikadın ismini alacak olan bu yeni kişiliği, eski Patience'ın tam zıttıdır.Kedikadın hayatını mahfeden kötücül şirketle olduğu kadar diğer kötülerle de savaşacak ve bunu yaparken aşkın dolambaçlı yollarında da şansını deneyecektir.

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
Tamam 2004 yılı cgi veya diğer görsel efekt türleri gelişmemiş ama aga bu nedir ya. Hiç mi utanmadınız bu filmi insanlara izletirken. Halle Berrye üzüldüm sadece. Yazık kanını kariyeri belki bu yüzden düşüşe geçti. İnşallah şu film yeniden adam akıllı yapılarak karşımıza konulur.
0
1 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Film boyunca Halle Berry'nin kıyafetleri gözlerimi kanattı resmen -_- Öyle kötü öyle rüküşler ki... Tam Catwoman'a dönüşünce düzelir nasılsa derken bu seferde o iğrenç renkte ve de kesimde olan saçı gözüme batmaya başladı. İşin moda kısmını bir yana bırakacak olursak da, film için idare eder denebilir. Fakat bu filmin handikabı daha önce yaratılmış olan Michelle Pfeiffer'lı olan bir Catwoman imajının varlığı. Maalesef Halle Berry bunun üzerine çıkamamış. Hatta biraz fazla fazla kaçmış bile denebilir =/
4
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
DC düşkünü olarak bu filmi de izleyim dedim fakat bilindik Gotham'ın kedisi değilmiş bu Catwoman :) Filme gelicek olursak oldukça iyi başladı fakat ilk aksiyon sahnesinde koptu diyebilirim. Bu kadar animasyonlaştırmaya gerek yoktu bence fazla kedileştirilmiş. Üstüne hadi eh falan derken Sharon Stone'un karakter çıktı. Fantastik kısmı az olsa daha çok beğenirdim ama imdb deki 3.3luk puan kadar da yerlerde değil bence. Konuya kurguya bakmadan bir aksiyon göreyim denince belki izlenebilir. 5/10
2
neredeyse 3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Patience Philips çok duygusal ve kırılgan bir grafik sanatçısıdır. Çalıştığı Hedare Beauty isimli firma, yaşlanmaya karşı yenilikçi bir ürünü lanse etmeye hazırlanan, dünyaca ünlü bir kozmetik devidir. Utangaç genç kadın, şirkette dönen kirli oyunlardan ve karanlık bir sırdan istemeden haberdar olduğunda bütün hayatı değişecektir.Başına gelen bir takım olaylar sonucu birden fazla anlamda ölümden dönecek ve yeni bir hayata başlayacaktır. Kedi gibi dokuz canlı, atletik, çevik ve güçlüdür. Ayrıca tutkulu ve tehlikeli yanlarıyla da Kedikadın ismini alacak olan bu yeni kişiliği, eski Patience'ın tam zıttıdır.Kedikadın hayatını mahfeden kötücül şirketle olduğu kadar diğer kötülerle de savaşacak ve bunu yaparken aşkın dolambaçlı yollarında da şansını deneyecektir.
0
3 yıldan fazla önce

Catwoman filmini beğenenler

Catwoman filmi hakkında ilgi çekici içerikler