Cebimdeki Yabancı (Stranger in My Pocket) (2018)

Cebimdeki Yabancı (2018)Stranger in My Pocket

Puan 6.8 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
95 dakika
88
9
322
18
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Perfetti Sconosciuti filminin Copy Paste hali. Orijinal filmi izlemeseydim belki etkilenebilirdim ancak öyle olmadı. Çok iyi bir konuya sahip. Güzel bir alternatif. 6/10
error_outline
5 ay önce
pskdnsmnsa profil fotoğrafı
pskdnsmnsa
Filmin ismini yanımdaki yabancı olarak değiştirmek gerek:))
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
Günümüz telefon problemlerine eğilen güzel bir film. Konu bir kere saygıyı hak ediyor. Neden telefonlarla ilgili böyle filmler çekilmiyor anlamış değilim.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Perfetti Sconosciuti 'yi izlemiştim... Yine aynı şekilde dehşete kapıldım bu versiyonda da. Başarılı buldum lakin içeriği nedeniyle beğendim diyemiyorum, açıkçası rahatsız etti hassas olduğum bir konu olduğu için. Yine de sıkılmadan izledim.
error_outline
3 yıldan fazla önce
gingeR profil fotoğrafı
gingeR
orijinalini izlemedim ama oyunculuklar, kurgu vs. film adına herşey bence yerli yerindeydi.
error_outline
3 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Filmin orijinalinin neredeyse aynısı, o yüzden ben sıkıldım izlerken.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Bu tğr filmden kaç tane var. Benim gördüğüm 3 adet. Sizce hangisi izlemeliyim? Okuduğum kadarı ile 3'üde birebir aynı :)
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Filmin çok orjinal bir fikirle yapıldığını düşünüyordum ki İtalyan bir uyarlama çıktı :( Konu çok ilginç, kimin eli , kimin cebinde belli değil. Hoşuma gitti, sevgiliyle izlenmeyecek filmler arasında olsa bile bence izleyin. Daha çok bağlanabilirsiniz.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Otjinalinden bire bir çakma bir film. Bazen replikleri bile tahmin edebiliyosunuz. Ben kendi adıma bunu küçük düşürücü buluyorum. Yani hadi diziyi anlarım da sinema filminde başkasının çektiği filmi birebir yeniden uyarlamak neden ? Üstünden çok zaman geçer teknoloji ilerler falan ne bileyim ya da orjinalinden daha iyi yapacağına inanırsın yaparsın da gerçeğinden daha küçük bütçeyle daha basit bi şekilde niye yaparsın. Abartmıyorum bu filmi ben de çekerim sadece bi çevirmen ve kamera lazım. Ha bir de laptop orjinal filmin açılarına bakıp aynısını yapmak için. Film aslında çok başarılı ama orjinalini izleyin bence. 1,1/10
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Fena değildi. Birde orjinalini ilemek lazım. 2016 yapımı Perfetti Sconosciuti
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Çok beğendim ama hemen de bitti. Ordan daha ne malzeme çıkardı. Dizisi olsa mesela bir bölüm 2buçuk saat :):) Kadın erkek ilişkisine doğru bakış. Kaliteli diyaloglar, sevdiğim oyuncular..Ve Serra Yılmaz..Başarılı buldum.Not: Perfetti Sconosciuti'den uyarlandığını biliyorum :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Emrex profil fotoğrafı
Emrex
Hoş bir filmdi fakat şaşırtmacalar çok barizdi. Daha eve girip ilk selamlaştıkları anda kimin ne olduğunu anladık. Tek mekan filmlerini seviyorum bu da iyiler arasında ?
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Beni fragmanından yakalayan ve fragman iyi olunca film kötü mü gelir gibi endişelerimi silip süpüren bir film oldu. Cidden sevdim. İçinde birden çok sorgulanacak düşünce bırakmışlar en güzel yanı buydu bence. Ayrıca filmi izleyen çiftlerin direk telefonlara koştuklarını düşünüyorum :D Eğlenceli, sürprizli ve hafif dramlı nefis bir filmdi. Bu kadar seveceğimi hiç düşünmemiştim :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
Davarbaldiri profil fotoğrafı
Davarbaldiri
Çok büyük bir beklentiyle girmememe rağmen hayal kırıklığıydı. Tanınmış oyuncuları oynatalım, fragmanda da içerik hakkında bilgi vermeyelim, merak edip gelsinler demişler. İnanılmaz yavaş ve gerilimini izleyiciye geçiremeyen bir film olmuş.
error_outline
5 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
öncelikle film beklentimin üstünde çıktı . genellikle böyle kaliteli kadroların olduğu filmler maalesef hayal kırıklığı ile sonuçlanıyor ama bu yapım hiç öyle değildi , her oyuncu kendi üstüne düşeni gayet başarılı bir şekilde yapmış we rolün hakkını wermiş , konu olarak ise farklı we güzeldi , hayatı we ilişkilerinizi sorgulatıyor bence kaliteli türk filmlerinden biriydi böyle filmleri daha çok izlemek hakkımız :)
error_outline
5 yıldan fazla önce