Frekans (Cell) (2016)

Frekans (2016)
Cell

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
98 dakika
KerseL Clayton Riddell kariyerinin zirvesini yaşayan çok ünlü bir yazardır. Ailesinin kendisine eşlik edemeyecek olması nedeniyle canı bir hayli sıkkın olsa da son romanının sunumunu yapmak için Boston'a gitmesi gerekir. Sunum günü gelir, ancak o esnada çevresinde garip olaylar yaşanmaya başlar... Stephen King'in 2006 basımı aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmeni Tod Williams. Başlıca rollerinde ise Samuel L. Jackson, John Cusack ve Isabelle Fuhrman bulunuyor.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Kitaplığımda duran kitabını okumamı en az 3 4 yıl erteledi sanırım bu film. King'in kaleminden çıkmasına rağmen ve aslında iyi denecek iki başrol oyuncusuna da sahip olasına rağmen oldukça kötü bir film olmuş Yan rollerdeki oyunculuklar da rezalet. 3/10
1 yıl önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
Hayatımda sinemadan çok nadir film arasında çıkmışımdır. Bu da onlardan biri. Bu kadar güzel oyuncular bu filmde nasıl oynamış aklım almıyor. Konu bence güzel ama işleniş, devam ve final berbat ötesi.
1 yıldan fazla önce
genius profil resmi
genius
Felaket bir film. 1 bucuk saatinizi cope atmayin izlemeyin
neredeyse 2 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Hikayesi müthiş ama gerisi çöp. Yani konuya bodoslama dalıp ortasında çıkıyor. Ne bi anlatım var nede bi into. Kadrosuna ve Stephen King e aldanıp sakın izlemeyin. Efektleri falan hiç söylemiyorum bile
2 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
filmi orta halli. efektler hakkında söylenenler kesinlikle doğru. sonu şaşırtıcı bitti, sabredebilirseniz.
neredeyse 3 yıl önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Aman Allah'ım! Öyle kötü öyle kötüydü ki! Anlatamam... Bence siz boş verin bu filmi. Ciddi söylüyorum! Kitabından doğru düzgün uyarlanamamasını bir yana bırakıyorum, hiçbir şekilde olmamış bu film. Aslında yorum yapmaya bile değmez de işte vicdanen ilgilileri uyarmazsam olmaz. İzlemeyin kardeşim, gidin kitabını okuyun, kendi kafanızda çekin filmini, ohh mis!
neredeyse 3 yıl önce
HuseyinSBagci profil resmi
HuseyinSBagci
:P
3 yıl önce
hayyam profil resmi
hayyam
çok vasat bir film olmuş izlerken sıkıldım...vakit ayırmaya değmeyecek bir film
3 yıl önce
oorhunturan profil resmi
oorhunturan
Stephen King'in aynı adlı romanının uyarlaması. Kadro iyi gibi görünse de vasat ötesi bir film. Konunun ele alınışı, hikayedeki kopukluklar, oldukça basit kaçan görsel efektler ile beklentileri hiçbir şekilde karşılamıyor. Romanını çok sevmeme ve hala hatırımda olmasına rağmen hikayedeki kopuklukların yarattığı boşluğu doldurmak oldukça zor oldu.
3 yıl önce

Cell filmini beğenenler

Cell filmi hakkında ilgi çekici içerikler