Son savasçi (Centurion) (2010)

Son savasçi (2010)Centurion

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
97 dakika
19
1
101
11
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Muazzam bir filmdi. Savaşın arkasındaki politika o kadar gerçekçi aktarılmış ki. Tabi ki sahneleri pek çok savaş filminin sahnelerini andırıyordu çok değişik bir şey bulmadım ama izlettirdi kendini. İmparatorluk tarafından ötekileştirilen toplumlar da kendi içlerinde ötekileştiriyorlar. Ötekiler aslında ayakta kalan gerillalar. Pictlerden daha çok gerilla olduklarını söylesem yalan olmaz. General tanrı, general kardeş, general öğretmen olduğunda yani görev ilahlaştırıldığında insan her zaman kaybetmeye mahkumdur. Bu filmdeki kayıp da hiç uğruna mücadele.
report_problem
2 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Sanki izlediğim bir şeyi tekrar izliyormuşum gibi hissettim. 9. lejyonun anlatıldığı herhangi bir filmi izlediyseniz sizede tanıdık gelecektir.
report_problem
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Fena film değildi. The Eagle filminde de bahsi geçen efsanevi(!) 9.Lejyonu konu alıyor ve bu filmde de Turn dizisinden bir oyuncumuz var JJ Feild. Bunun gibi birçok tanıdık sima var GOT ' dan Davos, Michael Fassbender zaten baş rolde ve İmogen Pootsuygun roller olmuş. Ama Olga Kurylenko bu rol için çok saçma ve yanlış bir tercih olmuş. İzlemeye çok da değmez yani çok sıradan bir film.
report_problem
5 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
aksiyon,savaş sevenlerin çok beğeneceği güzel bir film
report_problem
6 yıldan fazla önce