Son savasçi (Centurion) (2010)

Son savasçi (2010)Centurion

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
97 dakika
20
1
105
13
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Karakterlerin neredeyse hepsi ilk sahnelerinden ilginç başlıyor ancak filmin devamında ne doğru düzgün diyalog var ne de karakter derinliği. Filmin asıl odaklandığı aksiyon kısımları da benzerlerine, öncüllerine nazaran pek etkileyici değil. Fakat genel olarak film ortalamanın üstünde, bu temayı -geldiği yere karşı konumlanan asker hikayesini- oldukça tadında işliyor.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Muazzam bir filmdi. Savaşın arkasındaki politika o kadar gerçekçi aktarılmış ki. Tabi ki sahneleri pek çok savaş filminin sahnelerini andırıyordu çok değişik bir şey bulmadım ama izlettirdi kendini. İmparatorluk tarafından ötekileştirilen toplumlar da kendi içlerinde ötekileştiriyorlar. Ötekiler aslında ayakta kalan gerillalar. Pictlerden daha çok gerilla olduklarını söylesem yalan olmaz. General tanrı, general kardeş, general öğretmen olduğunda yani görev ilahlaştırıldığında insan her zaman kaybetmeye mahkumdur. Bu filmdeki kayıp da hiç uğruna mücadele.
error_outline
4 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Sanki izlediğim bir şeyi tekrar izliyormuşum gibi hissettim. 9. lejyonun anlatıldığı herhangi bir filmi izlediyseniz sizede tanıdık gelecektir.
error_outline
4 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Fena film değildi. The Eagle filminde de bahsi geçen efsanevi(!) 9.Lejyonu konu alıyor ve bu filmde de Turn dizisinden bir oyuncumuz var JJ Feild. Bunun gibi birçok tanıdık sima var GOT ' dan Davos, Michael Fassbender zaten baş rolde ve İmogen Pootsuygun roller olmuş. Ama Olga Kurylenko bu rol için çok saçma ve yanlış bir tercih olmuş. İzlemeye çok da değmez yani çok sıradan bir film.
error_outline
7 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
aksiyon,savaş sevenlerin çok beğeneceği güzel bir film
error_outline
8 yıldan fazla önce