Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu (Pocket Hercules: Naim Süleymanoglu) (2019)

Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu (2019)Pocket Hercules: Naim Süleymanoglu

Puan 9.1 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
141 dakika
99
1
188
6
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Naim'in dönemine az çok aşinayım. Ki benim aşina olduğum kısım devede kulak misaliymiş. Belki abartı vardır ama bu kadar büyük acıların üstesinden gelip bu kadar büyük bir isim olması takdire şayan. Şimdiki sporculara bakıyorum da tırnağı olamazlar.
error_outline
5 ay önce
Ned profil fotoğrafı
Ned
Göz yaşlarıyla ve göğsüm kabararak büyük bir gururla izledim her anını. Sadece Türk yapımı bir film olması önemli değil. Bu hikaye GERÇEK ve BİZİM. TÜRK'ÜN.
error_outline
10 ay önce
Geotitan profil fotoğrafı
Geotitan
Dünyanın en güçlü sporcusuna selam olsun . Başarın başarımızdır yüce bayrağımızın yanında olman bizlere en büyük hediyendir .
error_outline
12 ay önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Yüzyılın sporcusu Naim Süleymanoğlu ve Zulüm görmüş göçmen vatandaşlarımız için mükemmel bir film olmuş.Kesinlikle izlenmeli.Cep herkülü zaten bir efsanedir.Bu filmde efsane olmuş çok başarılı.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Ah be Cep Herkülü...Kah sevinçten, kah gururdan, kah acıdan ağlattın bizi. Bulgar göçmenlerinin dili olmuşsun. H A Y K I R M I Ş S I N tüm dünyaya büyük sporcu💪 Omuzlarında taşıdığın her yük için sana minnettar bu vatan...
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
gokcan profil fotoğrafı
gokcan
Naim Süleymanoğlu'nun kaldırdığı yükler gördüklerimizden çok daha fazlasıymış dedirten bir film. Mücadelesine, azmine hayran oldum.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
emosss profil fotoğrafı
emosss
Filmin süresi uzun geldi. Sonlara doğru daha heyecanlıydı. Fakat başarılı bir yapım. Bir sporcunun hayatı anlatılacaksa bir filmde bunun Naim Süleymanoğlu tercihin yapılmasında haklı olunduğunu gösteren bir anlatım olmuş. İzlenmeli...
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
mels profil fotoğrafı
mels
Hiç bir başarı tesadüf değil ve her başarının bir bedeli, zor bir hikayesi var 😔 Filmi çok beğendim, yaşadıkları zorluklara çok çok üzüldüm ama Naim’i Naim yapan da o zorluklar değil mi zaten? Mutlaka izlenmeli.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Gayet başarılı bir filmdi. Etkilendim diyebilirim. Hikayede bilmediğim detayları yakaladım diyebilirim bu filmle birlikte. Ne yalan söyleyeyim Bulgatistan'a bakış açım daha da değişti şimdi. Neyse film bence başarılı. Mutlaka izlenmeli hatta.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Biyografik filmleri sevdiğimden de olsa gerek gayet iyi buldum filmi, oyunculuklar da güzeldi, senaryo da izlenmesi gerekiyor böyle insanların filmleri bence
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Bence olmuş ve her Türk izlemeli. Biraz daha detaya girilebilirmiş hatta. Oyunculuklarda iyiydi. Güzel olmuş.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
rdmsnl profil fotoğrafı
rdmsnl
Filmi beğendim, süresi biraz uzundu ve bana göre gereksiz sahneler de vardı ama hem duygulandım, hem gururlandım, içimi kıpır kıpır etmeyi başardı, büyük ve usta oyunculardan oluşan kadrosuyla izlenmesi gereken bir film 7/10
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Oldukça başarılı bir film olmuş. Sporcuları içeren biyografiler her zaman ilgimi çekmiştir zaten ve bir Türk yapımını bu alanda bulmak hiç kolay değil. Kendisini çok izleme fırsatım olmasa da çocukluk yıllarından hayal meyal bir şeyler hatırlıyorum. Böyle büyük sporcuları da gençlerin tanıması açısından çok önemli bence film.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Merveg. profil fotoğrafı
Merveg.
Film aynı yapım olmasıyla ister istemez zihnimde Müslüm ile bir kıyasa giriyor ki Müslüm'e göre oldukça iyi planlanmış baştan sona tutarlı bir biyografi filmi olmuş. Film hem Naim'in zirveye çıkışını bu yolda yaşadığı zorlukları hemde bir ülkenin ve azınlıklarının yaşadığı dramı yürek burkucu bir şekilde izleme fırsatı sunuyor. Müslüm'de yaşanan gereksiz dram yaratma yada bir dramı sonuna kadar deşme ucuzluğuna gitmeden naif olması gerektiği gibi sunulmuş bir hayat öyküsü diyebilirim. Naim Süleymanoğlu'nu sadece isim olarak bilenler için çarpıcı bir şekilde sporun, sporcunun birleştiriciliği sözünün olması, sözünün değerinin olması ve o sözü söyleme uğruna verilmiş terin emeğin karşılığını almanın ve ülkeler için sporun değerini anlamak için iyi işlenmiş yürek kabartıcı bir hikaye. Oyunculuklarıyla senaryosuyla hikaye örgüyle ve yönetmenliğiyle başarılı ve doyurucu bir iş. Lakin bu başarısı beklentimin altında bir izlenme sayısında kalması ile beni şaşırttı. Filmden çıkınca günümüzde yaşanan spor bilim sanat...alanlarındaki başarıların, toplumsal duyguların, yaşanan toplumsal acıların yüzeyselliği, hissizliği, değersizliği içime oturan garip bir hüzün bıraktı. Özün, kimliğin, adın değeri adına öncü ses olmanın öyküsü.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
sanırım çok yüksek beklentiyle gittim bana duyguyu geçiremedi çekimde mi sıkıntı vardı bilemiyorum.yine de bikaç sahnede gözlerim dolmadı değil. oyunculuklar güzel heleki başrol çok iyi iş çıkarmış ve cuk oturmuş role. ve tabi naim süleymanoğlunun hikayesi müthiş gerçekten.özellikle bilmeyenlerin izlemesi gerekir.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce