Che 2 - Gerilla (Che: Part Two) (2008) afişi

Che 2 - Gerilla (2008)
Che: Part Two

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İspanya
Süresi
135 dakika
gkhn. Guerilla Che'nin Küba devrimi sonrasında gücünün ve ününün doruğunda olduğu dönemde başlıyor. Tam bu sıralarda, Che Bolivia'da kimliği saklı bir biçimde tekrar ortaya çıkmak üzere kaybolur. Orada, büyük Latin Devrimi'ni başlatmak için Kübalı yoldaşlarından ve Bolivia'lı askerlerden oluşan küçük bir grup organize eder. Bolivia mücadelesinin hikayesi, nihayetinde başarısızlık ve Che'nin ölümüyle sonuçlanan bir azim, fedakarlık, idealizm ve gerilla savaşı öyküsüdür. Bu hikaye Che'nin nasıl hala tüm dünyadaki insanların kalbinde yaşattığı bir idealizm ve kahramanlık sembolü olduğunu anlatıyor

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Gerillalarin yaşadıkları ortam, kıyafetleri, yedikleri, içtikleri, konuştukları konuları öğrenmek adına güzel bir film olmuş. Ama nedense biraz duygu eksikliği var gibi geldi. Yani sonuçta zor şartlarda yaşıyorlar ve güçlü bir düşmana karşı savaşıyorlar. Böyle bir hayat insana neler hissettirir ben de az da olsa hissetmek isterdim. Çoğu sahne askeri tatbikat gibiydi. Onun dışında sevdim.
0
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
I Part'a göre biraz sönük kalsa da izlettiren devam filmi.. Ben yine de beğendim. Benicio Del Toro'yu yine hayranlıkla izledim.
1
1 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Yalnız kendi vatanındaki haksızlıklara karşı değil dünyadaki tüm haksızlıklara karşı devrimin olduğu her yerde olan bir adam. Harika yansıtılmış. 2 filmde mutlaka izlenmeli.
0
1 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Çekilen en iyi Che filmi .. 2 filmde mutlaka izlenmeli .
0
3 yıldan fazla önce

Che: Part Two filmini beğenenler

Che: Part Two filmi hakkında ilgi çekici içerikler