Chicago (2002)

Chicago (2002)

Puan 8.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler Müzikal, Kült, Sanat Eseri
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
125
7
426
139
SNOWS profil resmi
SNOWS
Müzik ve dans seviyorsanız izleyin . Konu itibariyle basit kalmış . Boş vaktiniz varsa izleyin .
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Posterine aşina olduğum ama izlemek için hiç heveslenmediğim filmlerden biriydi benim için. Bu durumun temel sebeplerinden biri, bana göre Hollywood'un 3 soğuk oyuncusunun bir araya gelmiş olmasıydı. Richard Gere'in karizmasına asla laf ettirmeyecek olsam da soğuk bir aktör olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde Zeta-Jones da hep güzel fakat soğuk gelmiştir bana. Yine de ikisini seviyorum. Fakat Renee'ye hiç ısınamadım bu zamana kadar. Bu üç soğuk yıldız çok güzel bir iş çıkarmışlar orası ayrı. Filmdeki müzikal sahnelerin bazıları çok ama çok keyif vericiydi, gözlerim ışıldadı o sahnelerde, sanki sahne ışıklarını hissettim *.* Bkz:
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
13 dalda Oscar adaylığı ve 6 dalda ödül...Yılını düşünürsek en iyi film ödülü belki tartışılabilir, ama gerçekten çok emek verilmiş , müzikal kelimesinin hakkını vermiş bir bir film izledim. Zeta-Jones süperdi, kurgu, senaryo, şarkılar ve dans sahneleri muhteşemdi. Şimdiye kadar izlemeyen herkese mutlaka izleyin diyorum, ben kesinlikle defalarca izleyeceğim, iyi seyirler...
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Repliklerle ironik şarkı sözlerinin ve muhteşem dansların iç içe geçtiği harika bir müzikal film.Ödülü fazlasıyla haketmiş.Koreografilerse ayrı güzel.Like the life you live or live the life you like, ama kızgın tavada su damlası olmadan..Ayrıca Cell Block Tango'yu mutlaka dinlemeli ve izlemelisiniz.. müzikseverlere şiddetle tavsiye ederim.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Muhteşem bir filmdi. Daha önce izlemediğim için pişman oldum kesinlikle. Harika müzikleri ve bir çok ironik müzikal sahnesiyle ve de tabi ki muhteşem konusuyla sıkılmadan kendini izleten bir filmdi. Oyunculuklar çok başarılıydı. Ödülü kesinlikle hak etmiş. Mutlaka izlenmeli. Her sahnesi ayrı güzeldi tabi ki ama ;
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Müzikal sevmediğimden ne kadar güzel olsa çok çok nadir bir iki film dışında yarım saat sonra sıkılmaya başlıyorum. Bu da öyle oldu üstelik oscar kazanmış olması (hem de çok iyi rakipler arasından) beklentimi tavan yaptırmıştı belki oscarı düşünmeden izlesem daha çok beğenebilirdim.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
incidamla profil resmi
incidamla
Efsane müzikal!
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
All That Jazz, cinayet, entrika ve parlak ışıklar altında iki kadın... Tehlikenin farkında mısınız?
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce