Doğaüstü (Chronicle) (2012)

Doğaüstü (2012)Chronicle

Puan 5.8 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
84 dakika
80
16
408
66
Özet Fragman Beğenenler
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Konusu başarılı işleyiş hatalı.6.0
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Konusu aslında ilginç ve güzel olan ancak düzgün bir şekilde işlenemeyen ve düzgün bir sona bağlanamayan bir film. Vaktiniz bol ise izleyin derim.
error_outline
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
filmkolik bir insansınız vaktiniz kısıtlı ise yarıda kapatacağğınız yada sonuna kadar küfür edeceğiniz bir film siz bilirsiniz :)
error_outline
Gunes profil fotoğrafı
Gunes
sanki birşeyler eksik gibiydi.
error_outline
dadassedat profil fotoğrafı
dadassedat
aslında güzel olan bir filmi nasıl berbat ederiz diye düşünüp böyle kurgulamışlar.
error_outline
RussellCroweHayrani profil fotoğrafı
RussellCroweHayrani
Aslında çok güzel bir film sadece başı ve sonu çok hatalı yani kurguyu nasıl başlatıp nasıl sonlandıracağını anlayamamış senarist fakat ana olarak işlediği konu küçüklüğümden beri ilgimi celb etmiştir, telekinezi ve psişik güçler
error_outline
KARAGEYIK profil fotoğrafı
KARAGEYIK
Piskolojik altyapısıyla klişe benzerlerinden nispeten de olsa sıyrılmayı başaran bir film. Ben sevdim ama herkesin seveceği bir film olduğunu sanmıyorum.
error_outline
Neclaa profil fotoğrafı
Neclaa
Bu filmi rastgele sinemaya gittiğimizde seçmiştik. Fakat çok pişman olduk. Öyle ki sinemadaki kimse araya bile çıkmadı film bir an önce bitsin de gidelim diye..
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Birbirleriyle çok iyi arkadaş olan üç liseli genç tesadüf sonucu gördükleri bir çukura inerler ve olanlar olur. Artık düşünce gücü ile istediklerini yapabilecek bir hale gelen gençler, önceleri bunu şaka ve eğlence için kullansalar da bir zaman sonra kontrolden çıkarlar ve insanların kaderleri ile oynamaya başlarlar. Artık içlerindeki kötü ruh ortaya çıkmıştır ve ortalığı birbirine katmaya başlamışlardır.
error_outline