Dogaüstü (Chronicle) (2012)

Dogaüstü (2012)Chronicle

Puan 6.4 (5 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
89 dakika
76
14
398
64
Sefa profil resmi
Sefa
Konusu aslında ilginç ve güzel olan ancak düzgün bir şekilde işlenemeyen ve düzgün bir sona bağlanamayan bir film. Vaktiniz bol ise izleyin derim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
filmkolik bir insansınız vaktiniz kısıtlı ise yarıda kapatacağğınız yada sonuna kadar küfür edeceğiniz bir film siz bilirsiniz :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
Gunes profil resmi
Gunes
sanki birşeyler eksik gibiydi.
report_problem
5 yıldan fazla önce
dadassedat profil resmi
dadassedat
aslında güzel olan bir filmi nasıl berbat ederiz diye düşünüp böyle kurgulamışlar.
report_problem
6 yıl önce
RussellCroweHayrani profil resmi
RussellCroweHayrani
Aslında çok güzel bir film sadece başı ve sonu çok hatalı yani kurguyu nasıl başlatıp nasıl sonlandıracağını anlayamamış senarist fakat ana olarak işlediği konu küçüklüğümden beri ilgimi celb etmiştir, telekinezi ve psişik güçler
report_problem
6 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Piskolojik altyapısıyla klişe benzerlerinden nispeten de olsa sıyrılmayı başaran bir film. Ben sevdim ama herkesin seveceği bir film olduğunu sanmıyorum.
report_problem
6 yıldan fazla önce
Neclaa profil resmi
Neclaa
Bu filmi rastgele sinemaya gittiğimizde seçmiştik. Fakat çok pişman olduk. Öyle ki sinemadaki kimse araya bile çıkmadı film bir an önce bitsin de gidelim diye..
report_problem
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Birbirleriyle çok iyi arkadaş olan üç liseli genç tesadüf sonucu gördükleri bir çukura inerler ve olanlar olur. Artık düşünce gücü ile istediklerini yapabilecek bir hale gelen gençler, önceleri bunu şaka ve eğlence için kullansalar da bir zaman sonra kontrolden çıkarlar ve insanların kaderleri ile oynamaya başlarlar. Artık içlerindeki kötü ruh ortaya çıkmıştır ve ortalığı birbirine katmaya başlamışlardır.
report_problem
neredeyse 7 yıl önce