Ölümcül takip (Chugyeogja) (2008)

Ölümcül takip (2008)Chugyeogja

Puan 8.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
125 dakika
39
0
109
49
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Yine Kore yine kan donduran bir suç, nefes kesen bir kovalamaca..Verdiği gerilim de çok sağlam. Kendisini zevkle izlettiren başarılı bir atmosferi var. Kesinlikle tavsiye.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Başarılı bir seri katil - kovalamaca konulu bir suç filmi. Asyalılar bu tarz filmlerde oldukça başarılı.
error_outline
4 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Yine başarılı bir Kore suç yapımı. Her ne kadar bazı hatalar gözüme batsa da filmin genelini beğendim. Oyunculuklar oldukça doğaldı ve bu filmin en büyük artısı bana göre. G. Kore sinemasının belki de en sevdiğim özelliği bu her şey çok doğal ve karakterlerin gerçekçi olması, Holywood sinemasındaki gibi kasıntı karakterlere hiç rastlamadım. Filmi kesinlikle öneririm. Ayrıca izlediğim tüm G. Kore suç filmlerinde dikkatimi çeken polislerin gerçekten beceriksiz olmaları :D
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Eski polis memuru Joong ho, yeni hayatında bir kadın satıcısı olmuş ve paradan başka birşey düşünmemeye başlamıştır. Ofise telefon gelir, kadınlar işe gider, Joong ho parasını kazanır. Bir süre sonra O'na bağlı telekızlar bir bir kaybolmaya başlar ve Joong ho küplere biner, çünkü kadınlarının kaçırılıp satılmaya başlandığını düşünür. Bu işin izini sürerken, en son işe gönderdiği Mi jin'in gittiği adamın diğer kaybolan telekızların gittiği adamla aynı adam olduğunu saptar. Ve kovalamaca başlar.
error_outline
8 yıldan fazla önce