Sindirella (Cinderella) (2015)

Sindirella (2015)Cinderella

Puan 5.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
105 dakika
99
14
434
83
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Sindirella hikayesinin son model görsel efektlisi... Masalı nasılsa o şekilde dümdüz anlatılıyor filmde yani bir yenilik katılmamış görsel efektler dışında. Bildiğimiz bir masal ve birçok filmi yapıldı dolayısıyla ben biraz farklılık bekledim sanırım. Bu benim beklentimle alakalı tabii yoksa normalde rahatsız olunacak bir şey değil. Kendini izlettiriyor, oyunculuklarda iyi. Ben sırf Cate için izledim zaten. Masal uyarlamalarını seviyorsanız izlerken keyif alacaksınızdır. 6/10
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Küçükken izlediğimiz yeşilçam filminden tek farklı günümüz teknolojisinde çekilmiş olması, onun dışında bakış açısı dahil her şey aynı.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Konuyu biliyorum ama sırf kostümleri görmek için izlediğim bir filmdi. Fena değildi klasik Kül Hatunu işte :D Güzeldi güzel. Atları çok sevdim doğal olarak ben bir de :D Sihirli seyirler o zaman size :D
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Muhteşem renkleri, kostümleri ve güzel oyuncu kadrosuyla en tatlı Cinderella filmi olmuş diyebilirim.Öyle güzel ki,bu kadar bilindik bir hikayeyi ikinci kez yine keyifle izledim.Tüm kızlara ''büyüyünce prenses olucam'' dedirtmiş bu masalı çok seviyorum.Parlak maviş gözleriyle,gribal güzellikteki ses tonuyla, sempatikliğiyle Richard'ı görmek ayrı güzeldi :)Cinderella işte deyip geçmeyin, izleyin.Have courage and be kind :)
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Görsellik ve kostümler çok güzeldi. Ama hikaye zaten çok etkilemedi tamamen bilinen birşey olduğu için oyunculukları da fazla abartılı buldum. Özellikle Cate Blanchett çok çok abartılı ve yapmacıktı. O bakımdan kendisini çok sevmesem de H.B. Carter'ı çok beğendim ve en çok onun sahnelerinde keyif aldım.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
EsraG. profil fotoğrafı
EsraG.
Kenneth Branagh'ın çektiği bir versiyonu izlemek çok güzel. Bir masal olduğunu her saniyesinde hissettiriyor ve gerçekten kuvvetli bir oyuncu kadrosuna sahip. İzlemekten hiç sıkılmayacağım çok tatlı bir film.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
dmorf profil fotoğrafı
dmorf
masalından hiç şaşmayan film yapmışlar :)
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
şiir gibi bir film olmuş. Türk versiyonu dışında izlediğim tek uyarlamaydi belki de bu yüzden çok beğendim. Cate Blanchett in kötü üvey anne rolü de hoşuma gitti. Çok fazla beklentiye girmeden izlemek gerek. Ben güzel vakit geçirdim.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
berrn profil fotoğrafı
berrn
başta ben de gerekli miydi, yeterince sindirella yok muydu diye bi eleştirdim ama film gayet keyifliydi, belki Helena bonham carter ile cate blanchett'in yerinin değiştirilmesini isterdim. Aslında sadece kıyafetler için bile izlenir :))
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
starch profil fotoğrafı
starch
İzlediğim en başarılı külkedisi filmi..
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
neway profil fotoğrafı
neway
Kötü değil, güzel olmuş ama gerek var mıydı dedim. Yeterince uyarlamasının mevcut olduğunu düşünüyorum
error_outline
7 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Güzel bir filmdi. Bildiğimiz masal güzel bir görsellikle ve başarılı oyunculukla beyazperdeye tekrardan yansıtılmış. Daha iyi olur muydu bilemem ama ben biraz sıkıldım aynı hikayenin defalarca çekilmesinden. Ama iyi bir iş çıkmış orası öyle. Ayrıca oyuncu kadrosu ve başta Cate Blanchett ve Helena Bonham olmak üzere oyunculuklar çok iyiydi. Çok beğenmedim ama karalisteyide kesinlikle hak etmiyor ( burcst da bu filmi izlememi sağladığı için teşekkürlerimi iletiyorum yoksa herhalde hiç izlemezdim.)
error_outline
7 yıldan fazla önce