Click (2006)

Click (2006)

Puan 7.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
107 dakika
707
74
2883
144
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Adam Sandler'ın yer aldığı en iyi filmi diyecektim ki aklıma birden Uncut Gems geldi. :) Komedi olarak en iyisi diyelim. Zaman konusunu bir absürt komediye göre de kabul edilebilir güzellikte işlemiştir, izleyenin keyif almaması zor bir film. Hatta finali erken noktalasa ciddi anlamda kült bir iş olabilecekken bu fırsatı harcamıştır. 2006 yılında lisedeyken The Cranberries'i ve Dolores'in müthiş sesini de bu filmle tanımıştım ben, o açıdan da yeri başkadır.
error_outline
6 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Her defasında bolca güldürüp bi o kadar hüzünlendirmeyi başaran anı yaşamak ve elindekilerin kıymetini bilmek üzerine çok başarılı bir Adam Sandler filmi
error_outline
8 ay önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
İnternet üzerinden izlediğim ilk filmdi ve bayılmıştım. Tabi o zamanlar internet kotalı ve yarısını bitirmişti. :) Ama güzel bir komedidir. Tam bir aile filmi. Ailecek muhakkak izleyin.
error_outline
10 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Her filmine aynısını diyorum belki ama yine çok sevdiğim Sandler filmlerinden bir tanesi. Yine izlerken çok eğlendim.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
İnternet üzerinden izlediğim ilk filmdi. İzlemeyen varsa izlesin. Tam bir aile filmi...
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Hayatin koşuşturmasi yoğunluğu icinde kaybolup gidiyoruz.Biz bile farkinda degiliz ve sevdiklerimize sevgimizi söylemeyi hicbirzaman ertelemeyelim yarın cok geç olabilir.
error_outline
3 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
filmi ilk izlediğimde nöbetteydim. gece 3 filandı. imkanım olsa eve kadar gidip ailemi öper geri gelirdim. başta normal bir hayat süren michael ın yaptıklarını yadırgadığım söylenemez. hatta haklı bile bulduğum zamanlar oldu. sona geldikçe onunla birlikte yanlış yaptığını öğrenmiş olmam beni de değiştirdi. eğlenceli dramatik düşündüren ve öğreten. hepsini bir arada hakkıyla başaran film bulmak zor. 1 saniyesi bile boşa gitmeyen, sıkılmak ta dahil her şeyi unutturan film.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
İzlediğim en güzel Sandler filmlerinden biri."Aile önce gelir"cümlesi,insanın zamanla ne kadar doğru olduğunu anladığı cümlelerden.Komedinin içine gizlenmiş olan dram,sizi ordan oraya götürüyor."Sevdiklerinizin varlığını kanıksamayın,nasılsa hep ordalar demeyin" demenin film hali.İzlenmeli.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
melikebf profil resmi
melikebf
Alır seni böyle duvardan duvara çarpar, aklın başına gelir. Şimdi olmasa da bir gün mutlaka. İzlenmeyi sonuna kadar hak ediyor bence :)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
scrscream profil resmi
scrscream
oldukça güzel film izlemenizi tavsiye ederim.Dramı sağlam kaçırmayın..
error_outline
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Her Sandler filmi gibi güldürüyor fazlasıyla. Ama bu filmi bende ayrı kılan dram sahnelerininde harika işlenişi. 5ten fazla kez izledm her Sandler filmi gibi :D harika film gerçekten.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Selenora profil resmi
Selenora
Hem keyifli hem de hüzünlendiren. Film bittikten sonra biraz durup düşündüm hayat geçiyor ve biz ne kadarını yakalayabiliyoruz ? Kumandamız yok ama biz de yaşamayı erteliyoruz. Bu filmi gerçekten sevdim.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Bu filmle ilgili yorumları okumak özellikle de bu yorumu okumak zaman kaybı! Hala okuyor musunuz! ? Buraya kadar gelmişsiniz madem. İzleyin hemen şu filmi! :D
error_outline
5 yıldan fazla önce
melezx profil resmi
melezx
anlamlı bir çalışma olmuş denilebilir fakat aile filmi olarak izlenmesi doğru olmaz
error_outline
5 yıldan fazla önce
Guapo profil resmi
Guapo
Ver o kumandayı çabuk :)
error_outline
neredeyse 6 yıl önce