Click (2006)

Click (2006)

Puan 7.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
107 dakika
718
74
2921
146
Özet Fragman Beğenenler
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
On beş sene önceki kadar taze. Başta 'Şahane Hayat - It's a Wonderful Life'a minnet duymak gerekir. Bu senaryo kurgusunun ilk filmidir kendisi. İlk uyarlamalarından biri muazzam bir yılbaşı filmi olan 'Aile Babası - The Family Man'dir. Click ve ardından Shrek 4 ve Brave gibi filmlerin malzemesidir. Hepsinin ortak bir noktası var. Zaman daima hayatın üstündedir. Ve insan hayata içkindir. Bu denkleme göre öncelikleri belirlemek gerekir. Dar gelirli orta sınıf bir ailenin çocuğu olduğum için memnunum. Tekrar dünyaya gelsem yine aynı insanları seçerdim. İşte şahane hayat.
error_outline
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Zamanın değerini en iyi anlatan filmlerdendir. İnsan belli bir yaşa kadar ne olup bittiğini anlayamıyor, daha dün göze çok büyük gelen 30 yaşı bile hiçbir şey anlamadan geçiriyorsunuz üstünüze, devamı ise dünden de hızlı...
Sadece çalışıp, belirli bir sistem doğrultusunda yaşamı sürdürürken, sistemin izin verdiği saatlerde kendini dinliyor, bazen "kimim ben?" sorusunu bile soramadan göçüp gidiyoruz. Yaşamlarımızın geriye sarma tuşu da olsaydı keşke, yıllarca süren bu keşmekeşteki bir-iki güzel anıyı defalarca izleseydik. Mirkelam'ın meşhur şarkısı misali, zaten Linger'dan da iyi gidermiş bu filme.
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Her defasında bolca güldürüp bi o kadar hüzünlendirmeyi başaran anı yaşamak ve elindekilerin kıymetini bilmek üzerine çok başarılı bir Adam Sandler filmi
error_outline
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
İnternet üzerinden izlediğim ilk filmdi ve bayılmıştım. Tabi o zamanlar internet kotalı ve yarısını bitirmişti. :) Ama güzel bir komedidir. Tam bir aile filmi. Ailecek muhakkak izleyin.
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Her filmine aynısını diyorum belki ama yine çok sevdiğim Sandler filmlerinden bir tanesi. Yine izlerken çok eğlendim.
error_outline
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
İnternet üzerinden izlediğim ilk filmdi. İzlemeyen varsa izlesin. Tam bir aile filmi...
error_outline
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Hayatin koşuşturmasi yoğunluğu icinde kaybolup gidiyoruz.Biz bile farkinda degiliz ve sevdiklerimize sevgimizi söylemeyi hicbirzaman ertelemeyelim yarın cok geç olabilir.
error_outline
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
filmi ilk izlediğimde nöbetteydim. gece 3 filandı. imkanım olsa eve kadar gidip ailemi öper geri gelirdim. başta normal bir hayat süren michael ın yaptıklarını yadırgadığım söylenemez. hatta haklı bile bulduğum zamanlar oldu. sona geldikçe onunla birlikte yanlış yaptığını öğrenmiş olmam beni de değiştirdi. eğlenceli dramatik düşündüren ve öğreten. hepsini bir arada hakkıyla başaran film bulmak zor. 1 saniyesi bile boşa gitmeyen, sıkılmak ta dahil her şeyi unutturan film.
error_outline
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
İzlediğim en güzel Sandler filmlerinden biri."Aile önce gelir"cümlesi,insanın zamanla ne kadar doğru olduğunu anladığı cümlelerden.Komedinin içine gizlenmiş olan dram,sizi ordan oraya götürüyor."Sevdiklerinizin varlığını kanıksamayın,nasılsa hep ordalar demeyin" demenin film hali.İzlenmeli.
error_outline
melikebf profil fotoğrafı
melikebf
Alır seni böyle duvardan duvara çarpar, aklın başına gelir. Şimdi olmasa da bir gün mutlaka. İzlenmeyi sonuna kadar hak ediyor bence :)
error_outline
scrscream profil fotoğrafı
scrscream
oldukça güzel film izlemenizi tavsiye ederim.Dramı sağlam kaçırmayın..
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Her Sandler filmi gibi güldürüyor fazlasıyla. Ama bu filmi bende ayrı kılan dram sahnelerininde harika işlenişi. 5ten fazla kez izledm her Sandler filmi gibi :D harika film gerçekten.
error_outline
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Hem keyifli hem de hüzünlendiren. Film bittikten sonra biraz durup düşündüm hayat geçiyor ve biz ne kadarını yakalayabiliyoruz ? Kumandamız yok ama biz de yaşamayı erteliyoruz. Bu filmi gerçekten sevdim.
error_outline
Brook profil fotoğrafı
Brook
Bu filmle ilgili yorumları okumak özellikle de bu yorumu okumak zaman kaybı! Hala okuyor musunuz! ? Buraya kadar gelmişsiniz madem. İzleyin hemen şu filmi! :D
error_outline
melezx profil fotoğrafı
melezx
anlamlı bir çalışma olmuş denilebilir fakat aile filmi olarak izlenmesi doğru olmaz
error_outline