Coach Carter (2005) afişi

Coach Carter (2005)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
136 dakika
KerseL Eskiden başarılı bir basketbol oyuncusu olan Ken Carter, mezun olduğu Richmond Lisesinden gelen koçluk teklifini kabul eder. Koç Carter oyuncularının sahada kazananlar olmasının yanında, sınıflarında da çok başarılı olmalarını istemektedir. Bundan dolayı tüm oyuncularını, ortalamalarını 2.3'ün üzerinde tutacaklarına, sınıfta en ön sırada oturacaklarına ve tüm derslere gireceklerine dair bir sözleşme imzalamaya zorlar. İş disipline geldiği zaman koç Carter tamamen acımasızdır, kondisyonun ve defansın her zaman hücumdan önemli olduğunu savunmuş ve takımını da bu yönde çalıştırmaya başlamıştır. Programı işlemiştir, takım sezona müthiş bir başlangıç yapmış ve her şey çok iyi gitmektedir. Ta ki oyuncuların akademik ilerleme raporları gelinceye dek...

Yorumlar

umutgokgul profil resmi
umutgokgul
benim için film güzel demek için sıkılmamam ileri sarmamam demek bu filmde 2 saat olmasına rağmen hiç ileri sarmadım.gereksiz sıkıcı diyebileceğim sahne hatırlamıyorum
0
2 ay önce
hamzabarkin profil resmi
hamzabarkin
Sarsıcı, tüm ödülleri silip süpüren bir filmden ziyade direkt olarak seyircisine hitap eden motivasyon filmi. Diyete başlayacak olanlara ve final dönemi yaklaşanlara tavsiye edilir özellikle.
0
9 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Hırsı, azmi ve başarıyı çok güzel özetleyen bir film. Sayısız ütopik, ilham veren film olmasına rağmen bunun yeri çok ayrıdır. Çerezlik bir film olabilir ama etkili olduğu kesin. Soundtrackler de ise hip-hop un altın şafağını yaşatmış.
0
10 ay önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
basketbol ile ilgisi olmayanlar için sıradan bir film olarak görülmesini normal karşılıyorum. ama basketbolla ilgili gençler için ayrı bir gözle izlenecektir. kimileri için unutulmaz filmlerdendir.
0
neredeyse 4 yıl önce

Coach Carter filmini beğenenler

Coach Carter filmi hakkında ilgi çekici içerikler