Coco Chanel'den önce (Coco avant Chanel) (2009)

Coco Chanel'den önce (2009)Coco avant Chanel

Puan 7.9 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Fransızca
Ülke
Fransa
Süre
105 dakika
142
4
452
204
Özet Fragman Beğenenler
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Güzel bir hikaye,İyi bir biyoğrafi filmi.Gabriella coco'nun Güzelliği yanısıra güçlü ve İdeol biri olduğunu gördük.7.6
error_outline
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Kimin ne dediğini zerre umursamayan, kafaya takmayan, kendi düsturuna göre ilerleyen, azimli bir kadının hikayesi bu. Kıyafette devrim yaratan, adıyla marka, ayakta alkışlanacak bir insan. Nerden nereye ✌? Tek kelimeyle muhteşem.
error_outline
sercandevran profil fotoğrafı
sercandevran
film gerçekten coco BEFORE chanel :) eğer bir güçlü bir markanın yaratılış ve gelişim öyküsü için açacaksanız açmayın.o kısma son 2 dkyı ayırmışlar. socail network(facebookun kuruluşu) ya da as dreamers do( walt disneyin walt disney oluşu) gibi filmlerle karıştırmayın benim gibi:D onun dışında da bence güzel değildi aşırı sıkıcı ve kasıntı diyaloglar. en ufak bir samimiyeti yoktu. herkesin birbiriyle diyalogları bir iş görüşmesinde geçecek diyaloglar gibi aşırı seviyeli ve net. bu durum aşık olduğunda bile değişmedi. bu yüzden de filmin içine bir türlü giremedim. galiba sırf bu samimiyetsizlik yüzünden bu kadar eski filmleri sevemiyorum
error_outline
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Modayla pek alakam olmasa da, güçlü, akıllı bir kadını izlemenin verdiği zevkle beğendim filmi. Zaten filmde Coco'nun modayla ilgisinin üzerinde pek durulmamış, adından da anlaşılacağı gibi efsane olmadan önce ilişkileri üzerinde durulmuş. O sebeple ne kadar zevk verse de bittiğinde çok tatmin olmuyorsunuz. Kısa süresi elverdiğince anlattığı olaylar bana yetmedi şahsen. Daha fazla izlemek istedim.
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Bi insanın jest ve mimikleri bu kadar mı güzel olur? Audrey işte.. Farklı kadın Channel.. İlk başta yadırgansa da sevilmese de aykırılığıyla zorluğu aşıp vazgeçmeyişi bu olsa gerek..
error_outline
Kumpas profil fotoğrafı
Kumpas
Coco Chanel ! Bence hayatı bir peri masalından ziyade gerçek azmi ve aşkı anlatıyor. Tam bir idol !!!
error_outline
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Audrey Tautou, Chanel için en uygun seçim olmuş. Çok yakışmış rolüne, çok da güzel oynamış. Coco, güçlü bir kadın portresi. Dönemin belli kalıplarına karşı sade, idealist bir çizgide durmuş.
Filmde bize bu etkileyiciliği veriyor. ^^
error_outline
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Yine şahane bir Audrey filmi izledim..Zaten Chanel'in bir kadın olarak hayattaki duruşu ve bakış açısı beni her zaman çok etkilemiştir.Filmde hepsi eksiksiz yansıtılmış,çok etkileyiciydi.Filmin müzikleriyse ayrı ayrı büyüleyiciydi..Başarılı biyografik filmleri her zaman çok sevmişimdir.kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim.
error_outline
Elifimou profil fotoğrafı
Elifimou
Özellikle modaya ilgisi olan, tasarımcı olmak isteyen, koleksiyon üretmek ya da koleksiyon geliştirmek isteyenler için de çok faydalı olacağını düşündüğüm bir film. Coco'nun benimsediği sade tarzı dönemin çok renkli, abartılı modasına yön vermiş ve dünya çapında büyük bir marka olmuştur. Coco'nun hem işinde hem de aşk hayatında ne kadar güçlü bir tavır sergilediğini, ne kadar hırslı ve idealist bir kadın olduğunu anlatan bir film.
error_outline
bonibon8 profil fotoğrafı
bonibon8
bu filmi kesinlikle izlemelisiniz hem de hemen :) insana çok şey katıyor çok güçlü bir kadının hikayesi. Ne yapıyor bu kadın dediğiniz bir anda sizi çok şaşırtıyor.
error_outline