Bilinmeyen kod (Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages) (2000) afişi

Bilinmeyen kod (2000)
Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
118 dakika
shieldmaiden Bir an bir yerde bir şey olur ve birbirlerinden tamamen bağımsız insanlar kesişirler. Dilenci bir kadın elini uzatır ve o sırada oradan geçen bir genç, onun avucuna bir kağıt parçası bırakır. Bunu gören bir başkası araya girer ve kesişim başlar. Genç bir oyuncu olan Anne, şansını sinemada denemek istemektedir. Sevgilisi George, bir savaş fotoğrafçısıdır ve mesleği gereği sürekli Fransa’nın dışındadır. George’nin erkek kardeşi Jean, babasından sonra ömrünü çiflikte geçirmeyi planlamayan bir tiptir. Amadou, sağır ve dilsiz çocuklara eğitim veren bir enstitüde müzik öğretmenliği yapmaktadır. Babası Afrika kökenli bir taksi şöförüdür. Maria, Romanya’dan gelmiş dilenerek kazandığı parayı ailesine yollamaktadır. Bir gün yakalanır ve sınırdışı edilir fakat sonra yine Fransa’ya doğru bir başka yolculuğa çıkar. Kesişim aslında her yerdedir.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

deryacengiz profil resmi
deryacengiz
Hanekeciğim bu sefer pek de harika olmamış filmin derken sonlara doğru tokat yemişe döndüm. Mükemmel bir son, yine kalp ağrısıyla bitten bir Haneke filmi.
2
2 yıl önce
Angelopoulos profil resmi
Angelopoulos
Yapılmış en iyi filmlerdendir. Girişteki plan sekansı unutmamak lazım.
0
2 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
belirli bir olayın üzerine gidilmiyor. belli olaylar var sadece yaşamımızda tanık olduğumuz. ancak o kadar etkili çekilmiş ki bu olaylar... ve yönetmen oyunculardan gerçekten çok yüksek performanslar çıkarmış. oyunculukla ilgilenenlere ders niteliğinde.
0
3 yıl önce

Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages filmini beğenenler

Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages filmini içeren raflar

Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages filmi hakkında ilgi çekici içerikler