Amerika rüyasi (Coming to America) (1988)

Amerika rüyasi (1988)Coming to America

Puan 6.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Komik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
117 dakika
20
0
78
8
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Döneminin özelliklerini yansıtan muhteşem bir Eddie Murphy komedisi. Aşağıdaki yorumda da denildiği gibi bir zamanlar o ana haber öncesi tv de izlediğimiz (şuanki bol tartışmalı kavgalı cinayetli programlar yerine) ve benim de en sevdiğim çocuk yaşta bir çok oyuncuya ve sinemaya merak salmamı sağlayan vakitte yayınlanan filmlerden. Eddie kadar Arsenio Hall de güzel iş çıkarmış. Kendi oynadığı karakter olarak değil de Peder Brown tiplemesine bayıldım gerçekten. Eddie Murphy'nin ise filmden ayrı berber dükkanındaki tiplemeleri, karakterleri ve muhabbetleri çok keyifliydi. Sadece o ekipten ayrı bir dizi film yapılır. 80ler 90lar komedisi sevenlerin arşivinden eksik etmemesi gereken bir film kısacası benim için.
error_outline
3 ay önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
eddie murphy'nin en iyilerinden. 80-99 arası, bu tarz filmleri özellikle pazar sabahları izlemeye bayılırım, o dönemleri yaşatır, inanılmaz keyif verir. işte o tatta, mutluluk verici bir yapım.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Bir zamanlar hafta sonları akşam üzeri haberler başlamadan önce ailecek keyifle izlenilen filmler vardı ya işte onlardan birisi. Çerezlik kendi halinde keyifli vakit geçirebileceğiniz, sizi yer yer güldüren, 80'lerin Eddie Murphy filmi.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce