Dogruyu Söyle (Concussion) (2015)

Dogruyu Söyle (2015)Concussion

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Uyarlama
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
123 dakika
51
0
131
79
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Ticari çıkarlar mı? İnsan sağlığı mı? Üzerine kurulu gerçek bir hikaye. İşlenişi sakin ama akıcı, güzel oyunculuklarla süslenmiş başarılı bir yapım.
error_outline
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Sigaranın sağlığa zararlı olduğunu bilerek içmekle bu filmi izledikten sonra hala amerikan futbolu oynamak benim için aynı çizgidedir. Ufuk açan bir film olmuş, gerçek bir olay olması güzel ama şu amerika'yı öven cümleleri eklemeseler olmaz mı ? O kısımlar çok itici geliyor artık...
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Aşırı soğukkanlı ve sakin biyografi filmi. İnanın bi süreden sonra iyi rutine bağlıyor. Ama ona rağmen film hoşuma gitti. Will Smithin ortlama bi performansı vardı. İşleniş iyiydi. Son çok aileye getirilmiş gib olmuş.totalde orta bi puana sahip.
error_outline
5 yıldan fazla önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
film hakkında söylenecek en önemli şey;
DOĞRUYU SÖYLE
böyle filmlere karşı aşırı bir sempatim var çünkü ben öyle bir durumda kalsam okadar sakin kalamam diye düşünüyorum ekran başında otururken bile sinir küpü oluyorum. tarihi boyunca birçok insanın bu şekilde ezildiğini cezalandırıldığını bilmekte cabası. galileo'nun bile başına gelmiş. bence her şey doğru olabilir, yeteri kadar dinlersen
error_outline
6 yıldan fazla önce
zeftodeath profil fotoğrafı
zeftodeath
yok yok, konu güzel işleyiş iyi ama çok sakin film. olacakların hepsi tahmin edilebilen şeyler. sürprizli izlemesi güzel bi film değil. izlemek istiyosanız genel kültür için izleyin. bide mükemmeliyetçiyseniz tabii.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
ozgualbasan profil fotoğrafı
ozgualbasan
dün izledik eşimle.. izlenmeli çok iyi.. american futbolu, beyin hasarları, beyin yapısı ve patalojisi, kapitalizm, ticari çıkarların insan hayatından ne kadar önemli olduğu vurgusu vs. filmin sonuna doğru klasik amerikan megalomaniası biraz rahatsız etti ama güzeldi.. eh bide will smith var.. ha bir de gerçek yaşanmış hikaye ..
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce