Concussion (2015) afişi

Concussion (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Uyarlama
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
123 dakika
ozgualbasan iyi eğitim almış patoloji uzmanı dr. bennet omalu (wıll smıth) başarılı nokta atışlı otopsiler yapmaktadır. Eski bir amerikan futbolu oyuncusu ölümünden sonra otopsi için kendisine denk gelir. Olay bundan sonra kendisi için zor, bol tehditli, yıpratıcı bir süreç haline gelecektir.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Sigaranın sağlığa zararlı olduğunu bilerek içmekle bu filmi izledikten sonra hala amerikan futbolu oynamak benim için aynı çizgidedir. Ufuk açan bir film olmuş, gerçek bir olay olması güzel ama şu amerika'yı öven cümleleri eklemeseler olmaz mı ? O kısımlar çok itici geliyor artık...
28 gün önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Aşırı soğukkanlı ve sakin biyografi filmi. İnanın bi süreden sonra iyi rutine bağlıyor. Ama ona rağmen film hoşuma gitti. Will Smithin ortlama bi performansı vardı. İşleniş iyiydi. Son çok aileye getirilmiş gib olmuş.totalde orta bi puana sahip.
9 ay önce
mtufan profil resmi
mtufan
film hakkında söylenecek en önemli şey;
DOĞRUYU SÖYLE
böyle filmlere karşı aşırı bir sempatim var çünkü ben öyle bir durumda kalsam okadar sakin kalamam diye düşünüyorum ekran başında otururken bile sinir küpü oluyorum. tarihi boyunca birçok insanın bu şekilde ezildiğini cezalandırıldığını bilmekte cabası. galileo'nun bile başına gelmiş. bence her şey doğru olabilir, yeteri kadar dinlersen
1 yıldan fazla önce
zeftodeath profil resmi
zeftodeath
yok yok, konu güzel işleyiş iyi ama çok sakin film. olacakların hepsi tahmin edilebilen şeyler. sürprizli izlemesi güzel bi film değil. izlemek istiyosanız genel kültür için izleyin. bide mükemmeliyetçiyseniz tabii.
neredeyse 2 yıl önce
ozgualbasan profil resmi
ozgualbasan
dün izledik eşimle.. izlenmeli çok iyi.. american futbolu, beyin hasarları, beyin yapısı ve patalojisi, kapitalizm, ticari çıkarların insan hayatından ne kadar önemli olduğu vurgusu vs. filmin sonuna doğru klasik amerikan megalomaniası biraz rahatsız etti ama güzeldi.. eh bide will smith var.. ha bir de gerçek yaşanmış hikaye ..
2 yıl önce

Concussion filmini beğenenler

Concussion filmi hakkında ilgi çekici içerikler