Bir Alışverişkoliğin İtirafları (Confessions of a Shopaholic) (2009)

Bir Alışverişkoliğin İtirafları (2009)Confessions of a Shopaholic

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Çerezlik, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
104 dakika
73
4
344
32
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Belki çoğu insana göre mutlu olmanın sırrı alış veriştir. Hele bir de indirim varsa; ihtiyaç olsun ya da olmasın satın alma, bazen de stok yapma gereksinimi hissederiz ? Bu tür durumlara dair güzel mesajları olan enerjisi müthişşş güzel bir film. Bir yanlış anlaşılmanın bundan daha sempatik anlatımına denk gelmedim. Kafa dağıtılacak en renkli filmlerden.
error_outline
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Çoğu kadının kurtulamadığı alışveriş hastalığı sanırım daha eğlenceli anlatılamazdı. Yer yer gülmekten yakalayamadığım sahneler oldu. Çok sevecen, keyifli, kahkahamsı bir film. Hoş bir tat bırakıyor, film bitince hala gülümsüyor oluyorsunuz :)
error_outline
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
izlediğim en tatlı ve insana en iyi gelen filmlerdendi.Öncelikle daha ilk dakikalarında yüksek temposu ve canlı renkleriyle modunuzu yükseltmeyi başarıyor.Canlı ve güzel müzikler film boyunca tempoyu yüksek tutuyor.Esas meseleye gelicek olursak>>> ahhlışveriş!! :) Onu neden seviyoruz,cevaplar yüzümüze yüzümüze çarpıyor.Filmde en çok dikkatimi çeken şu oldu,sadece alışverişkolik bir kızın alışverişle mücadelesini anlatan basit bi komedi filmi değil, onun bu zayıf yönünün nasıl yaratıcı bi güce dönüştüğünü gösteren,aşklı meşkli bi konu örgüsü de var.Ayrıca belki samanlıkta aranan iğneyi bulmuşum gibi bi tespit olucak ama ben bu filmde ''bir editör nasıl olmalı''nın cevabını gördüm resmen.Hugh Dancy'nin muhteşem İngiliz aksanından ya da karizmasından bahsetmiyorum (onlar ayrı))..Bişeyden bişey çıkaran,çıkardığı şeyi yücelten ve daha iyi olmasını sağlayan işverenden bahsediyorum..Nerden nereye gelmekte son noktadayım,mektubuma burda son verirken, sizlere bir spoiler armağan etmek isterim>>
error_outline