Komplo teorisi (Conspiracy Theory) (1997)

Komplo teorisi (1997)
Conspiracy Theory

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
135 dakika
KerseL New York'ta taksi şöförlüğü yapan Jerry Fletcher (Mel Gibson) komplo teorilerine çok meraklıdır. Etrafındaki herkesle ülkeyi gerçekten yöneten adamları ve sokaklarda serbest dolaşan suikastçileri konuşmayı adet haline getiren Fletcher bir gün, Adalet Bakanlığı avukatı Alice Sutton'un da (Julia Roberts) gerçeklerden haberdar olması gerektiğine karar verir. Avukatın ofisine ziyarete giden Fletcher, kısa sürede oradan kovulur. Ama, çok yakında ikisi beraber hayalarını kurtarmaya çalışacaklardır.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Zamanında izlesem belki severdim de şimdi ne oyunculuklar ne kurgu tatmin etmedi. Eh işte diyorum.
1 yıl önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
bu filmde amerikan baskaninin turkiye'de gerceklesecek 7 buyuklugunde bir depremde hayatini kaybedecegi seklinde bir teori vardi. yakin zaman sonra 17 agustos depremi gerceklesti. bunu filmle ilgili ilginc bi bilgi olsun diye yaziyorum, komplo teorilerine inandigimdan diil yoksa.
3 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
MEL GIBSON IN GÜZEL FİLMLERİNDEN Kurgusu hoş olmuş. Kalitesi benzer CIA/ komplo filmlerinden ayrılıyor. Bir gömlek daha iyi. Julia Roberts da bonusu.
neredeyse 4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
New York'ta taksi şöförlüğü yapan Jerry Fletcher (Mel Gibson) komplo teorilerine çok meraklıdır. Etrafındaki herkesle ülkeyi gerçekten yöneten adamları ve sokaklarda serbest dolaşan suikastçileri konuşmayı adet haline getiren Fletcher bir gün, Adalet Bakanlığı avukatı Alice Sutton'un da (Julia Roberts) gerçeklerden haberdar olması gerektiğine karar verir. Avukatın ofisine ziyarete giden Fletcher, kısa sürede oradan kovulur. Ama, çok yakında ikisi beraber hayalarını kurtarmaya çalışacaklardır
4 yıldan fazla önce

Conspiracy Theory filmini beğenenler

Conspiracy Theory filmini içeren raflar

Conspiracy Theory filmi hakkında ilgi çekici içerikler