Constantine (2005)

Constantine (2005)

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Gerilim, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
121 dakika
934
44
2859
279
starch profil fotoğrafı
starch
İç karartıcı. Beğenmedim.
error_outline
6 ay önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Fantastik film seven bir insan olarak genel anlamda beğendiğim hatta devamı olsa hemen açar izlerdim dediğim bir yapım oldu ama keşke daha erken izleseydim çünkü bazı filmler teknoloji geliştikçe efektler açısından çok vasat geliyor, geneli itibari ile güzel filmdi tabi
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
trevor profil fotoğrafı
trevor
Senaryoya çok hayran olmadım ama aksiyon sahneleri muazzamdı.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Stranger profil fotoğrafı
Stranger
Bu koronalı günlerde bu şekilde fantastik türünde bir film izlenir. Keanu reeves adamım
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Ya 14 yıl geçmiş bu filmin devamı gelecek diye beklerken gerçi hala bekliyorum geç sayılmaz yüffen ^^ Efsane bir film kadro süper, senaryo harika. Öyle bir kitliyo ki mest oluysunuz oyunculuk karşısında. Ayrıca finaldeki sahne çok manidar izleyince tekrar anımsadım :) Bir an önce daha geciktirmeden bi devam filmi çeksinler artık kızıyorum ama.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Oyuncu seçimlerinin harika olduğu , konusunun ve oyunculuklarının bence harika olduğu izlerken hiç sıkılmadığım efsane bir yapımdı.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Buradaki bazı olumsuz yorumları okuyunca açıkçası elim geri geri gitti açarken ama daha ilk dakikada film bağladı ve sonuna kadar da sürükleyiciliği sürdü. Her gün yok solucan delikleri yok marsta yaşam yok süper kahramanlar vesaire bilim kurgu filmi izlerken ağzımız nasıl açık kalıyorsa bu filme de öyle objektif bakmak lazım ''gerçeklik'' payı arayan yanılgıya düşer zira öteye gidip gelen anlatan yok :)
Bunun dışında filmdeki ''fedakarlık'' konusu bence asıl anlatılmak istenendi -tabi anlayana- ve ayrıcaa Keanu sen bu metafizik işlerinde bir harikasın dostum :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
fazla abartılan balon bir film.. konusu, işleyişi çok saçma ve gereksiz geldi bana.. izlerken ciddi ciddi sıkıldım.. insanlarda nasıl bir film zevki varsa ooo öldüm, bittim, efsane, başyapıt falan demiş ne kadar abartı seven bir milletiz.. kesinlikle efsane bir film değildir.. insanlar bu kadar abartınca da doğal olarak izlerken güzel bir şeyler bekliyorsun bekletini yüksek tutuyorsun ama sonuç hüsran tam bir zaman kaybı.. Keanu Reeves a yakıştıramadım bu filmi, o bile kurtaramamış.. son olarak kesinlikle aldığı puanı hak etmiyor.. benim filme puanım : 6.0
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Bundan seneler önce bilgisayar oyununu oynamış ve filmini izlemiş biri olarak yine eskilere duyduğum özleme dayanamayıp bu gece yeniden izlediğim ve o seneler önceki tadı eksiksiz yeniden aldığım film.. Nasıl bir filmdi derseniz, fantastik ve ötesiiii diyebilirim.. Eminim ki benim gibi Supernatural hayranlarının daha çok seveceği bir film. Bu tarz film veya dizi izlememiş kişilere biraz karışık gelebilecek bir konusu var. Ama yine de sıkılmadan izleneceğine hiç şüphem yok. Keanu Reeves ın oynadığı ve efsaneleşmiş karakterlerden biri Costantine. Oyunculuğu yine şahane, sigara içişiyse yeşilaycıları sigaraya başlatır. Özetle izleyin diyorum. ?
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
SNOWS profil fotoğrafı
SNOWS
kurgu yılına göre efektler sönük kalmış belirli bir konu üzerinden değilde parça parça konular birleştirilmiş buda konu bütünlüğünü bazı sahnelerde bozuyordu. DC Comics kahramanlar serisini tamamlamak için izlenebilir.
error_outline
6 yıldan fazla önce
seraytaylan profil fotoğrafı
seraytaylan
keşke bu kadar geç izlemeseymişim gayet sürükleyiciydi
error_outline
6 yıldan fazla önce
Oznurr profil fotoğrafı
Oznurr
Deli saçması bir filmdi. Saçma bir şeytan ve cehennem betimlemesi yapıp başarılı bulunmasına şaşırdım
error_outline
6 yıldan fazla önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
Enfes bir film olmuş tekrar tekrar izlenesi..
error_outline
6 yıldan fazla önce
atillalkan profil fotoğrafı
atillalkan
Şöyle bir final sahnesi varmış ben yıllar sonra farkettim meraklısına.
https://www.youtube.com/watch?v=gm-onsYCxuY
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Mervealucard profil fotoğrafı
Mervealucard
Keanu Reeves in en sevdiğim filmi.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce