Salgin (Contagion) (2011)

Salgin (2011)Contagion

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
106 dakika
33
8
209
53
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
İyi filmdir. Bilimsel açıdan salgın filmlerinin en iyilerindendir hatta. Zamanında film bu tarz yapımlara nazaran aksiyon içermediği için sıkıcı olarak görülmüştü. Oysa filmin amacı bambaşka. Bu arada kadrosu da inanılmaz geniş ve yıldızlarla doludur.
report_problem
19 gün önce
ertukoc profil resmi
ertukoc
Bu bildiğin corona virüsü ?
report_problem
29 gün önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Roman tarzında ilerleyen bir kurgusu var. Herşey sıralanmış. Üst düzeyde bir oyuncu kadrosu var. Ama ne garip ki cast ne kadar yükselirse performans o kadar düşüyor. Bu yüzden de ruhsuz bir atmosfere sahip oluyor filmler. Biraz da tempolu olabilirdi ama bu da gayet iyiyidi.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
aslında başta sevdim. salgin hastaliklari başka bir açıdan işlemiş dedim. Ama sonra film aldi başını gitti. eksik eksik bir sürü hikaye ve bir sürü soru işareti bıraktı arkasında. Böyle bir kadro nasıl bir filme katki saglayamaz anlamış değilim. Salgin hastalıkların nasıl yayıldığı, tedavisi için hangi aşamalardan geçildiğinin anlatilma fikri hoşuma gitti ama böyle mi anlatılması gerekiyordu, hiç sanmam. Hele sonu bize hakaret gibiydi. neyse sevmedim, kara listeme de almam ama hayal kırıklığı resmen.
report_problem
4 yıldan fazla önce
alicancam profil resmi
alicancam
Hoş bir film. İzlenir. Yalnız sonu çok garipti. 'Yok ebesinin' cinsinden bir son.
report_problem
5 yıl önce
htcpyrz profil resmi
htcpyrz
oldukça sıkıcıydı
report_problem
5 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
tamamen sacmalik. tam hollywood isi. saglam oyuncu kadrosu, bolca merak uyandiran ve adim adim ilerleyen bir senaryo.... ama havada kalan onlarca durum. jude law haklimiydi, kate winslet'a, marion cotillard'a, yasak aska, dr. ellis'e ne oldu... vs...vs...
report_problem
5 yıldan fazla önce
Neclaa profil resmi
Neclaa
Oyuncu kadrosuna aldanıp büyük bir heyecanla açtım filmi fakat gerçekten beklediğimin çok altında bir film çıktı. Final kısmı güzeldi ama yine de filmin genelini kurtarmaya yetmez.
report_problem
5 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
filmin konusu güzel ama film gerçekten çok sıkıcı ve kötü , filmin tek güzel yanı sonu başkada yok . kadro filmi kurtarmıyor
report_problem
5 yıldan fazla önce
bayanbenjamin profil resmi
bayanbenjamin
Oyuncu kadrosu mükemmel olunca , ee tabiki film de o şekilde mükemmelliyette oluyor ;)
report_problem
5 yıldan fazla önce