Kovboylar ve Uzaylilar (Cowboys & Aliens) (2011) afişi

Kovboylar ve Uzaylilar (2011)
Cowboys & Aliens

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
119 dakika
starch Yıllardan 1873, yer Arizona. Geçmişini hiç hatırlamayan bir yabancı (Craig) kendisini Absolution isimli çöl kasabasında bulur. Geçmişine dair tek ipucu, bileğindeki gizemli bir kelepçedir. Kısa süre içerisinde kasabalıların yabancıları hoş karşılamadığını ve kasaba sokaklarında, demir yumruklu Albay Dolarhyde'ın (Ford) emri olmadan kimsenin hareket etmediğini keşfeder. Fakat ıssız Absolution, gökyüzünden gelen istilacılar tarafından saldırıya uğradığında daha önce hiç bilmediği bir korkuyu yaşayacaktır. Nefes kesen bir hızla gökyüzünden gürültü ve kör edici ışıklarla gelen bu canavarlar, kasabayı allak bulak ederler. Absolution halkının reddettikleri yabancı, artık kurtuluşları için tek umutlarıdır.

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
Başta " bu ne la", "yapacağınız işi şiiiidim. " diyorsunuz. Ama sona doğru toparlayor kendini. Ama gene de sormak lazım. Çok mu lazımdı böyle bir filmi yapmak? Elinize ne geçti?
0
1 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Geniş oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen çerezlik bir bilim-kurgu filmi olmaktan öteye geçememiş. Fazla beklentiye girmeden izleyebilirsiniz.
0
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Farklı ve çerezlik bir bilimkurgu yapımı. Sırf oyuncu kadrosu için bile izlenir.
3
neredeyse 2 yıl önce

Cowboys & Aliens filmini beğenenler

Cowboys & Aliens filmi hakkında ilgi çekici içerikler