Çilgin Zengin Asyalilar (Crazy Rich Asians) (2018)

Çilgin Zengin Asyalilar (2018)Crazy Rich Asians

Puan 6.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
120 dakika
11
2
64
11
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Evet ne demişler zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış. Fazla çenemizi yormayalım o yüzden ? böyle şatafatlı bir hayat şan şöhret itibar hepsi bir arada filmlerde oluuur ? neyse hoş vakit geçirmek isteyenler, hayal dünyasında gezintiye çıkmak isteyenler izlesin..
error_outline
2 yıldan fazla önce
yelizcakra profil fotoğrafı
yelizcakra
Çerezlik izlenir
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
starch profil fotoğrafı
starch
Singapur'da iki saat ve romantik bir hikaye. Bana iyi geldi..
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Amerikanvari ve klişelerle dolu bi film.. Klasik Amerikan filmlerinden tek farkı oyuncular ve yer. Ama eğlenceli bı filmdi. Zaten beklentim beni eğlendirmesi yönündeydi. Bir de Henry Goldingi görebilmek işte :D O yüzden beklentimi karşıladı diyebilirim. Boş vaktiniz varsa ve merak ediyorsunuz izlenebilir.
error_outline
3 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Orta halli , tahmin edilebilir, kendisini izleten tipik romantik komedi.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Asya temalı orta halli bir romantik komedi. Az da olsa gerçekten keyif aldığım anlar oldu fakat zorlama esprilerin olduğu sahnelerde de biraz hoşnutsuz kaldım diyebilirim. Genel olarak fena değil. Tabi romantik komediye çok meraklı biri olmayarak söylüyorum bunu ilgi alanınızsa daha fazla seveceksiniz. Ek olarak bu film için değil ama genel söyleyim kendi adıma en azından konu aşk olunca son zamanlarda iyice artan böyle zenginlik ve gösterişler değil duyguların daha naif daha hissedilir somut olduğu ne bileyim Sadri Alışık'ın çay bahçesinde sevdiği kıza gazoz ısmarlaması gibi aşklar bana daha samimi geliyor. Sinemada ve ülkemizdeki dizi sektöründe son yıllarda iyice artan zenginin aşkı ya da zenginlerin aşkları, holding sahibi karizmatik çocuk ve sıradan kız gibi temalar bana hiç ilgi çekici gelmiyor hisleri de çok fazla hissettirmiyor. Çünkü temada aşktan ziyade gösteriş oluyor Tabi bu benim kendi fikrim ve direk bu filme dair birşey değil tekrar ekleyeyim. Genel olarak 6,2/10
error_outline
4 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Billindik bir senaryo az çok ne olacağını tahmin edebiliyorsunuz. Ama keyifle izleniyor. Filmde yapılan harcamalara, zenginliğe bakınca yüksek bütçesi olduğu kadar iyi bir gişe yapma amacı var sanırım.
error_outline
4 yıldan fazla önce