Creed 2: Efsane Yükseliyor (Creed II) (2018)

Creed 2: Efsane Yükseliyor (2018)Creed II

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
130 dakika
24
0
63
13
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Hala kalitesini koruyabilen muhteşem bir devam filmi. Tarihi tekerrür ettiren cinsten. Rocky serisi kadar olmasada hemen hemen aynı zevkle izledim diyebilirim. Bana göre eksik kalan yanı final müziği hariç müzikleriydi keşke daha etkili olsaymış. Çünkü Rocky filmleri denince akıllarda kalan müziklerde mevcut. Ona rağmen yine çok beğendim. Umarım devam filmlerinde bozmaz. 7.8/10
error_outline
yaklaşık 2 ay önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Rocky 4 filminde apollonun ölümünden Yıllar sonra apollo creedin oğlu ve ıvan dragonun oğlunun kapışması mükemmel olmuş.Stallone her zamanki gibi efsane.Müziklerde tam uymuş filme.
error_outline
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Bozmadan devam ediyor seri. Ha ilk Rocky serisinin ruhundan uzak ama günümüz izleyicisi için de tatmin edici kalitede. Artık hikayenin nasıl desem daha gaza getirici öğelerle donatılması lazım. 3. filmle ya bu kalitesini koruyacak ya da vasata adım atacak.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Bu sefer biraz korkuyla yaklaştım açıkcası ama yine olmuş. Belki duygusal yaklaşıyorumdur bilmiyorum ama Rocky serisinin her filmini defalarca kez izlemiş ve büyük hayranı olan birisiyim. Belki de Stallone'un kafasıyla benim zevkim tutuyordur bilmiyorum ama çok büyük bir keyifle izledim filmi. Öncelikle en beğendiğim şeyi söyleyeyim iki tarafın da motivasyonunu anlayabiliyorum öyle ki Drago'ya da üzüldüm desem abartmış olmam. Tek zayıf yanına gelirsem de Creed ve Bianka arasındaki dram Rocky ve Adrien gibi etkileyici gelmedi bana filmin sadece o kısmında bi beş on dakikada zamana baktım diyebilirim. Onun dışında filmin nasıl geçtiğini anlamadım. Bakalım devam filmleri nasıl gelecek sonsuza kadar izlemeye hazırım ben bu seriyi :D Son olarak şunu da ekleyim Michael B. Jordan yeni yetişen oyuncular arasında gerçekten çok başarılı özellikle siyahiler tarafından bakınca bundan 20 sene sonra bir Will Smith ya da Jamie Foxx seviyelerine gelebileceğini düşünüyorum.
error_outline
2 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
ilk filme göre iyi olmasa da içerik bakımından sinema tarihinde kendine önemli bir yer edinmiş karakterler ile nostalji yaşamanız bile yeterli oluyor. kendi adıma keyif aldığımı söyleyebilirim, çocukluğunda sezai aydın dublajıyla rocky izleyen birinin keyif almaması zordu zira. :)
error_outline
neredeyse 3 yıl önce