Suç/lu (Criminal) (2016)

Suç/lu (2016)
Criminal

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
KerseL Tehlikeli bir bilgisayar korsanını takip etmekte olan CIA ajanı Bill Pope (Rya Reynolds), gizemli bir şekilde öldürülür. Korsanın yeriyle ilgili çok önemli bilgilere sahip ajanın bütün yetenekleri ve hafızası, deneysel bir yöntem aracılığıyla tehlikeli bir suçlu olan Jericho Stewart'a (Kevin Costner) aktarılır. Ancak ajanın özel anıları da işin içine girince Stewart'ın karakteri yavaş yavaş değişime uğramaya başlar...

Yorumlar

Simurg. profil resmi
Simurg.
Aslında Gary Oldman için izlediğim bir filmdi ama diğer oyuncular da gayet başarılıydı. Filmin konusu güzel, gereksiz aksiyon sahnelerinden kaçınılmış baştan sona sürükleyici bir filmdi. Türünü sevenlerin beğeneceği bir film olduğunu düşünüyorum.
1 yıl önce
starch profil resmi
starch
Çok güzel film. Aksiyona doyuruyor. Kevin Costner, efsaneliğe devam etmekte. Amerika'yı korkutan hackerların bollaşması ve solucan delikleriyle güvenliklerinin kevgire dönmesi en büyük dileğim. Yok öyle milletleri birbirine kırdırma, türlü dümen dolapla istediğin şekle sokma, herkesi çipleme, herşeyden haberim olsun bensiz nefes bile alamasın dünya deme...Bir şarkı var öyle bi dünya yok.. Hackerlar haklasın seni ABD.
1 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
abartı sahnelerden kaçınmışlar.. bol aksiyonlu güzel film.
1 yıldan fazla önce
RoYaLSi profil resmi
RoYaLSi
uzun zamandan beri izlediğim en iyi filmlerden biri...
2 yıldan fazla önce
snkn.sys profil resmi
snkn.sys
Dört dörtlük bir film değil ama kötü de değil. Kurgusu güzel, kadro hoş, sahneler güzel. Arşivlik değil ama izlenmeye değer.
2 yıldan fazla önce

Criminal filmini beğenenler

Criminal filmini içeren raflar

Criminal filmi hakkında ilgi çekici içerikler