Sulugöz (Cry-Baby) (1990)

Sulugöz (1990)Cry-Baby

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Absürt, Müzikal, Kült
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
85 dakika
25
4
110
37
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Johnny...Kariyerine ilk adımları attığı sıralarda kendisini müzisyen olarak görmekteyiz.Saç şekli beni benden aldı doğrusu. ( Karizma adamsın Johnny :) )Yer yer güldüren sahneleriyle birlikte müziğe doyuran ama değeri pek bilinmeyen bir film olmuş ne yazık ki... Ben de @BlaCkMyTh sayesinde izledim . 90 lı yılların gençlik filmleri epey ahenkliymiş :)
error_outline
3 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Grace çakması bir film yapmaya çalışmışlar ama 90larda yememiş.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Çoğu greaser konulu filmin gerçekçi olmayan sahnelerine nazaran filmi tamamen manipülasyon kafasında işleyerek bu savaşın, hayatın, kariyerin, sınıfsal yapıların anlamsızlığını eleştirip aşkı yüceltiyor. Aşık olamayan biri öksüz gibidir ve tek göz yaşı simgesi de bu anlamı güçlendirmek için kullanılmıştır. Filmi izlemek isteyenlere uyarım şu yönde; mide bulandırıcı, saçma, gereksiz sahneleri bol, müzikal bölümler olmasa film elli dakikayı bulmaz. Gene de Johnny Depp rolün altından iyi kalkmış. Şimdiki kariyerine göre ne gereksiz bir film diye düşünülebilir ama filmdeki saçma kavramına odaklanırsanız bu düşüncenin de saçma olduğuna kanaat getirirsiniz.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Bayıldımmm :) sürekli tebessüm ederek mutlu olarak izledim. Kostümler , konuşmalar , hareketler , müzikler , karakterler muhteşem. Johnny harikaydı. Renkli karakterler ve renkli bir film ben bayılıyorum böyle filmlere. Eğlenmek isteyenlere şiddetle tavsiye...
error_outline
7 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Ne zaman izlesem yüzümde tebbessüm bırakan bir film.. Johnny zaten harika.. Ben çok beğendim ilk izlediğim de.. Allah bilir kaç kere tekrar izlemişimdir. Bir ara soundtrackları CD çalarımdaydı "Ki o zamanlar CD-çalar vardı :p düşünün"
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
SihirliEnerji profil fotoğrafı
SihirliEnerji
johnny'i bu filmde oynatanı dövmek istiyorum
error_outline
8 yıldan fazla önce