Dangal (Wrestling Competition) (2016)

Dangal (2016)Wrestling Competition

Puan 9.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Spor, Biyografi, Dram
Yönetmen
Dil
Hintçe
Ülke
Hindistan
Süre
161 dakika
279
4
565
72
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Aamir Khan'ın en iyi işlerinden. Güçlü ve gerçek hikayesiyle insanı içine çeken bir film. Başlarda karakterine biraz sinir olsam da o aradaki çizgiyi çok güzel yansıtmış karakterine. Çok eğlenceli bir filmdi. Hala izlemeyen varsa tabi ki tavsiye ediyorum.
error_outline
2 ay önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Her yönüyle efsane
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Gerçekten yaşanmış olayları izlemek beni her zaman daha çok etkiliyor, bu filmde bu açıdan çok güzel yansıtılmıştı, normalde aşırı Hollywood secici olsam da Hint filmlerini Aamir Khan olunca seviyor ve beğeniyorum, Kadınları hor gören erk yapıyı da güzel eleştiren bir yapım, çok akıcı uzun süresine rağmen çok güzel ilerliyor, tavsiye ederim.
error_outline
2 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Güzel bir spor filmi... Özellikle hayallerini gerçekleştirememiş bir babanın hayatını kızlarının başarısına adaması güzeldi. Zaman nasıl geçti anlamadım.
error_outline
2 yıldan fazla önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Yine güzel bir hikaye yine akıcı yine eğendirici yine uzun ve çok iyi bir film.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Amir Khan filmlerinin sadece eğlenceli kısımlarını seviyorum çünkü dramatik kısımlar acayip zorlama ve abartı geliyor. Resmen ilerletesim geliyor filmi. Konu güzeldi, eğlenceli kısımlar, müzikler falan çok hoştu ama dile kolay 161 dk. , illa bir pürüz çıkar. Bu film diğerlerine nazaran daha derli topluydu. Güreş sahnelerine adam akıllı yer verilmesi güzel fikir olmuş.
error_outline
4 yıldan fazla önce
brcayd profil fotoğrafı
brcayd
Filmle ilgili yorum yapmak çok güç geldi.Çok etkiledi , gururlandırdı ve daha bir sürü şey.Filmin dövüş ile ilgili olduğunu biliyordum ve sırf bu yüzden izlememekte çok ısrarcıydım.Bir kez daha önyargılarımı kıran bir filmle karşılaştığım için çok mutluyum o zaman ''dangal ,dangal'' ~(˘▾˘~)
error_outline
4 yıldan fazla önce
emre1910 profil fotoğrafı
emre1910
Efsane filmdi Aamir varsa soylenecek soz yok zaten
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
satir.arasi profil fotoğrafı
satir.arasi
Aamir Khan varsa işin içinde beklentiler her zaman fazlasıyla karşılanır . Yine harika bir film.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
müthiş müthiş müthiş!!! Uzunluğuna aldanmayın sanki 10 dakikalık bir film izledim, bir solukta bitti. Amir Khan farkı her zamanki gibi ortadaydı!!
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Yine çok başarılı bir Aamir Khan filmi olmuş. Spor ve gerçek hikaye barındıran filmler beni hep daha çok etkilemiştir ve bunda ikisi de mevcut büyük bir keyifle izledim uzun süresine rağmen. Ki bu da gördüğüm kadarıyla aslında Khan'ın filmlerinin standart süresi.Müzikler de bir o kadar başarılıydı ve filme oldukça uygundu özellikle en çok duyduğumuz Dangal Dangal baya insanı harekete geçiren bir müzik :) 9/10
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Bu filmde gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir... Beni en çok etkileyen şey buydu sanırım. Bir babanın hayallerine ulaşmak adına verdiği ve belki de bencilce bulacağınız bir mücadele, bir anda gerçek bir onur savaşına dönüşüyor. Hem de öyle bir onur savaşı ki sadece bir iki kişi veya bir aile için değil bütün kadınlar adına verilmiş bir onur savaşı. İnsanların dediklerine kulak tıkayan, çabalayan, hayalleri olan bir babanın neleri değiştirebileceğini görüyoruz. Çarpık bir anlayışla kadını küçük gören bir toplumda ve o dönemin şartlarında böylesine güzel bir mücadele verebilmek gerçekten olağanüstü bir şey. Sanırım buraya kadar anlattıklarım bile filmi izlemek için yeterli sebepler ancak dahası da var. Aamir Khan faktörü de bunlardan biri. Bir karakter canlandırmış gibi görünse de aslında hem bir antrenör hem de bir baba rolü söz konusu. Her iki durumda da diğer kişiliğini bir kenara bırakıp o şekilde oynadığını söyleyebilirim. Tabi bu karakterin genç, orta yaş ve yaşlı hallerini de eklersek.. Her biri için harika birer oyunculuk sergilemiş desem bence yanlış olmaz. Son olarak ifade etmeliyim ki müzikleri çok ama çok hoşuma gitti. İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. :))
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
Aamir için orta derece bence diğer filmleri kesinlikle daha üst seviyeydi bence bu filmde beklentiyi çok yüksek tuttular ve patlama yaşandı bence o kadarda aamir baş yapıtı olmamış bi pk ve ordaki üst düzey oyunculuğu falan bence yanından geçemez :) all is well saygılar aamir
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
VALLA HELAL ! 1 değil tüm bütün beğenileri hakediyor ( abartısız )...Çok çok keyif aldım Aamir yine The Best :) Heyecan verici,gözlerimi kırpmadan izledim ben...Bu bollywood yine gözde yaş bırakmadı
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Reyhunlu profil fotoğrafı
Reyhunlu
Mukemmel bir film
error_outline
5 yıldan fazla önce