Dar Alanda Kısa Paslaşmalar (Offside) (2000)

Dar Alanda Kısa Paslaşmalar (2000)Offside

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi, Romantik
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
120 dakika
95
1
363
122
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Hayat futbola fena halde benzer.. Güzel oyuncu kadrosuyla amatör bir futbol kulübüne gönülden bağlı insanları ele alan güzel bir film 7,5/10
error_outline
4 ay önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Erkan Can kaleci, Rafet el roman 9 numara forvet,Amatör futbol takımının zorlukları.Takım ruhu yoksa sende yoksun.Istediğin kadar yetenekli kabiliyetli ol.Çok efsane film kadrosu,Mükemmel oyunculuk.Tekrarı bile izlenir.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
Tam bir Serdar Akar işi... Her anında Yeni Sinemacılar'ın ruhu var
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
gangrel profil fotoğrafı
gangrel
Hayat, futbola fena halde benzer. Futbol şahsi beceri gerektirir, değişmez oda ayrı konu! Ama aynı zamanda da topla oynanan yani insanların bir takım halinde oynadığı bir oyundur. Hayatta böyle değil mi ? İstediğin kadar yetenekli ol, iyi bir takımın yoksa hava gazı, mantarlarsın..!
Erkan Can Savaş Dinçel muhteşem oyunculuklarıyla tekrar tekrar izlenecek bir film. Konu sizden bizden kendinizi bulabileceğiniz mevzular ama bazen o kadar derinleşiyor ki. Tarif edemiyorum izlemeyen varsa mutlaka izlesin. Bu arada kaç defa izlemişimdir ama yorum yapmak şimdiye kısmet oldu.
error_outline
8 yıldan fazla önce
EDITOR profil fotoğrafı
EDITOR
AMATÖR FUTBOL KULÜPLERİNDEN BİR KESİT Filmde sadece futbol değil, futbolu merkeze alarak birçok konuya değiniliyor. Özgürlük, hoşgörü, önyargı...duygu, birçok. Oyunculuklar çok başarılı, filmi kurtarıyor.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce