Korkusuz (Daredevil) (2003)

Korkusuz (2003)Daredevil

Puan 5.6 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
103 dakika
99
23
561
62
Özet Fragman Beğenenler
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Yapimindan 20 yil sonra izledim ve hic 20 yillik eski bir filmi izliyor gibi olmadım. Gayet beğendim 👍 oyuncu kadrosu süper. Her şeyiyle cok beğendim süresi oldukça kisa geldi ama başarılı 👍 Bring me to life şarkısı da pek yakışmış. Eskimeyen sarkilardan.
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
yıl olarak baktığınız zaman bazı şeyler idare ediyor tabi ama genel anlamda Ben iyi ir Daredevil olmamış , o zamanlar Marvel filmlerine iyi para yine harcanıyordu aslında ama yeterli özen gösterilmemiş demek ki.
error_outline
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
2003 yılını düşündüğümüzde güzel bir marvel filmi diyebiliriz ama bu filmden sonra marvel öyle filmler çekti ki Daredevil basit kaldı.
Aslında hikayesi bakımından biraz Batman'i andırıyor hatta kaderin cilvesi olacak ki iki karakteri de Ben Affleck canlandırdı. Elektra ile ilk tanışma sahnesindeki aksiyon çok gereksizdi ama sonrasında izlediğimiz çatı sahnesi filmin en güzel sahnesiydi. Colin Farrell çok güzel oynamış kötü karakteri, beğendim.
Çerezlik marvel filmi.
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Döneminin en başarılı bulduğum marvel filmi. Neden devam edilmedi anlam verememiştim.
error_outline
bahmetp profil fotoğrafı
bahmetp
oyuncu kadrosu sağlam döneminin bir süper kahraman filmi. Duncan m.c. duncan oyunculuğu ve sesi çok hoştu.
error_outline
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Oyuncu kadrosu çok sağlam olmasına rağmen orta halli bir film. Müzikler güzeldi. Konusu da güzel aslında ama daha iyi bir intikam şekli olmalıydı diye düşündürmedi değil.
error_outline
Brook profil fotoğrafı
Brook
"Fantastik kısımları biraz abartılı gibi dursa da Marvel sonuçta ne kadar kötü olabilir ki!" dediğim bir filmdi.Ben sevdim şahsen. Çok daha kötü başka filmler izlemişliğim oldu bu tarzda tabi onların hiç biri bir Marvel değildi. Ana karakter genel olarak gayet iyi kurgulanmış ve oyuncu da çok başarılı bir şekilde sergilemiş karakterin gerekliliklerini. İzleyin bence. Muhteşem olduğunu söyleyemem elbet ama güzeldi.
error_outline
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
İzeldiğim Marvel filmleri içerisinde en kötüsydü ama her ne kadar kötü olsa da sonuçta Marvel filmi hiçbir zaman beğenilmeyecek kadar kötü olmaz en azından ken di adıma. Filmin en güzel yönü şüphesiz müzikleriydi. Oyuncu kadrosu her ne kadar iyi olsa da ben oyuncu tercihlerinin genel olarak yanlış olduğunu düşünüyorum. En iyi tercih bence Jon Favreu' ydu. Dövüş sahneleri her nekadar abartılı olsa da güzeldi. Dizisiyle karşılaştırma ihtiyacı duymuyorum çünkü ikisi bence çok ayrı şartlar barındırıyorlar. Ayrıca Stan Lee amcamız bu filmde de görünmeden edememiş :D
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Film için yorumun özeti en güzel sanırım iyi oyuncuların olduğu vasat bir süper kahraman filmi olur.İsimler gerçekten iyi fakat Garner'ı bu rolde başarılı bulmadım normalde sevsem de. Onun yanında çoğu sahne fazla abartılı uçmalar kaçmalar ip kullanıldığı çok bariz olan basitçe kullanılmış sahneler. Filmin isimler dışında artı öbür yanı Evanescence şarkılarıydı diyebilirim. Beni lise yıllarına götürdü bir anda uzun zamandır dinlememiştim :) Evanescence ve isimler olmasa muhtemelen kara listemde olucak bir filmdi bunlarla birlikte ise vasat bir film.
error_outline
RussellCroweHayrani profil fotoğrafı
RussellCroweHayrani
Bu film sayesinde Evanescence ile tanışmıştım ki 11 sene olmasına rağmen halen dinlerim o 2 efsane şarkıyı "Bring me to life" ve "My Immortal"
error_outline
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
film siradan super delikanli olayi...
filmin disinda kisisel zevklerinden dolayi mark steven johnson'a saygi duydum...
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Matt Murdock günlük hayatta başarılı bir avukat olarak kanunları uygulamaktadır. Geceleri ise Daredevil kişiliğine bürünerek kanunu kendi eline almakta ve kötülere karşı savaşmaktadır. Çocukluğunda kimyasal maddelere maruz kaldığı için görme duyusunu yitirmiş, ama diğer duyuları inanılmaz bir gelişme kaydetmiştir. Şehrin en büyük çetesinin lideri olan Kingpin, önünde en büyük engel olarak gördüğü Daredevil'i ortadan kaldırmak için bıçak kullanmadaki ustalığı ile bilinen Bullseye'ı devreye sokar. Bu arada yine Kingpin'in hedeflerinden biri olan atletik Elektra ile Daredevil'ın yolları kesişir.
error_outline