Karanlik Yerler (Dark Places) (2015) afişi

Karanlik Yerler (2015)
Dark Places

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gizem, Suç
Ülke
İngiltere
Süresi
113 dakika
gkhn. Libby Day'in ailesinin Kansas şehrindeki bir çiftlikte vahşi ve acımasız bir şekilde katledilmesiyle başlıyor. Yalnızca beş yaşında olan Libby, Ocak ayının ölümcül kar fırtınasının ortasında, bir şekilde buradan kaçıp kurtulmayı başarır. Ancak bu bir kurtuluş değildir. Zira yolda çeşitli hazin olaylar ve talihsizlikler bir türlü hayatından silinmez. En sonunda medyanın baskısından kurtulamayarak ailesinin ölümüne dair talihsiz bir beyanatta bulunmak zorunda kalır. Aradan 25 yıl geçer ve bu süreçte her günü talihsiz geçmişini unutmaya çalışarak geçer. Ta ki Kill Club isimli, gizemli suç olaylarını araştıran gizli bir topluluğu keşfene dek... Şimdi geçmiş anıları tekrar canlandırmanın ve ailesinin başına gelen katliamı çözmenin zamanı gelmiştir.

Yorumlar

Lioness profil resmi
Lioness
Sanırım bir roman çevirisi bana öyle bi hava verdi.. Değilae sorun değil ama öyleysa keşke okusaymışım.. film donuk ama hikaye çok sağlam.
0
8 gün önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Dokunaklı ve sürükleyici bir filmdi. Ben aldığı genel kötü eleştirilere katılmıyorum oldukça başarılı buldum. Sanırım Gillian Flynn' in bir romanından uyarlanması beklentilerin çok yüksek tutulmasına neden oldu. Ama çok fazla bir şey beklemezseniz güzel bir film izlersiniz. Ayrıca Corey Stoll' u sık sık görmeye başladım. Oyunbculuk kariyerine emin adımlarla devam ediyor.
4
2 yıldan fazla önce
Guapo profil resmi
Guapo
Annelik en zor şey. Hele ki tek başınıza dört çocuğa bakmakla yükümlüyseniz. Gone Girl'ün yazarının elinden çıkmış başka bir aile dramı.. İzlerken aklınızdan fikirler üretmenize ve düşünceler geçmesine olanak sağlayacak kadar ağır bir seyri var. Gone Girl gibi şişirilmiş bir tanıtım yapılmadı bu film için. Kitabını okumadım ancak kitaptan uyarlamanın zorlukları olduğu aşikar. Mükemmel diyemem ancak izlenebilir bir yapım.
1
2 yıldan fazla önce

Dark Places filmini beğenenler

Dark Places filmi hakkında ilgi çekici içerikler