Başkalarının Hayatı (Das Leben der Anderen) (2006)

Başkalarının Hayatı (2006)
Das Leben der Anderen

Puan Like 9.3 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
Almanya
Süresi
137 dakika
lews !984 te Doğu Almanya'da geçen hikayede o zamanki sovyet yanlısı sosyalist yönetimin baskılarını konu alan filmde yazarlık yapan George Dreyman ve aktör sevgilisi bakanlığın gizli servis tarafından izlemeye alınır,filmde baskılara ve sosyalist devletin halka yasatıkları hakkında yazıları batıya ulastırmak isteyen yazarlar ve gizli servis arasında geçen olaylar anlatılır.

Yorumlar

UNALILK profil resmi
UNALILK
Muhteşem...çok başarılı bir film...
2 yıldan fazla önce
gamzedelen profil resmi
gamzedelen
bu tarz hikayeler çoğunlukla gerçek yaşantıdan alınmış olur. bu da öyle mi bilemiyorum. hareketli filmleri sevenler için biraz durağan gelebilir ancak güzel bi film.
neredeyse 3 yıl önce
Senemini profil resmi
Senemini
Cok etkileyici bir filmdi,gerci Dogu ve Bati Almanya arasinda abartili bir fark yaratilmaya calisilmis olsa da genel olarak o donemi iyi yansittigini dusunuyorum. Bir adamin kendini adadigi ideolojisinden zamanla nasil vazgectigini ve yasadigi degisimi an be an gozlemleyebiliyoruz filmde. Bu acidan da cok basarili buldum,mutlaka izlemelisiniz;)
3 yıldan fazla önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
çok iyiydi çook ..izleyin harikadır
neredeyse 4 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
BAŞKALARININ HAYATI. alman gizli servisinin yaptığı mide bulandırıcı dinlemeler
neredeyse 4 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Mutlaka izlenmesi gereken filmlerden biri ..
4 yıl önce
Astronom profil resmi
Astronom
bazi filmler vardır,seyrettikten sonra yatarsınız ve o fillmi,sahnelerini,repliklerini verilmeye çalışılan mesajları düşünürsünüz,kalktığınızda hala o film aklınızdadır ve düşünmeye devam edersiniz," vay anasını,ne filmdi" dersiniz,sinema severler için çok enderdir böyle filmler,işte bu film böyle bir film.
4 yıl önce
KuledekiAdam profil resmi
KuledekiAdam
Das Leben Der Anderen... Doğu ve Batı Almanya filmlerini genelde taraflı bulsamda filmin yerinde olduğunu düşünüyorum, Oldukça başarılı
4 yıl önce

Das Leben der Anderen filmini beğenenler

Das Leben der Anderen filmi hakkında ilgi çekici içerikler