De grønne slagtere (The Green Butchers) (2003) afişi

De grønne slagtere (2003)
The Green Butchers

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
Danimarka
Süresi
100 dakika
Ricky.McFloyd Muhteşem ikilimiz varlarını yoklarını birleştirip kendi kasap dükkanlarını açarlar. Gerçi açılış günü pek parlak geçmez ama umutlarını kaybetmezler. İlk günün gecesinde etleri sakladıkları buzluğun elektrik işlerini yapan adamı dolabın içinde unuturlar. Svend ertesi gün dükkana geldiğinde adamın cesedi ile karşılaşır. Eski patronunun ziyareti ile iyice panikleyen Svend, eski patronunun düzenleyeceği parti için sipariş ettiği etlerin arasına elektrikçinin bir bacağından parçalar ekler. O parti sonrası ikilimizin ünü bütün kasabaya yayılır. Ama elektrikçinin vücudu birinci günden tükenmiştir. Yeni siparişler için yeni bir kaynak gerekmektedir.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İskandinav sinemasından yine enteresan konulu bir kara mizah :) Muhteşem bir film gerçekten. Finali ise harikaydı. Mads Mikkelsen yolu Amerika'ya düşmeden önce de nasıl kaliteli bir oyuncu olduğunu tekrar göstermiş. 9/10
2
neredeyse 2 yıl önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
Çok iyi bir film . Bu filme ne kadar hayran olsam da , gördüğüm en kötü afişlerden birine sahip .Film kendini izlettirmemek için elinden geleni yapıyor . Görünüşe aldanmamakta fayda var .
2
3 yıl önce
omurr profil resmi
omurr
ilginç ve psikopat bir senaryo ama güzel bir film .
2
3 yıldan fazla önce

De grønne slagtere filmini beğenenler

De grønne slagtere filmini içeren raflar

De grønne slagtere filmi hakkında ilgi çekici içerikler