Pas ve Kemik (De rouille et d'os) (2012)

Pas ve Kemik (2012)De rouille et d'os

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
Fransızca
Ülke
Fransa
Süre
120 dakika
57
1
172
89
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İlk kısımlarda senaryo kopuk kopuk geldi biraz bana. Sonradan bağlandı sanki. Müzik seçimlerini pek sevemedim. Oysa ki yerli yerinde bir seçim olsa bu dram filmine bi dolgunluk katar, etkili olurdu. Marion Cotillard gerçekten beğendiğim bir oyuncu onun hatırına izledim. Matthias ise biraz sönük ve ruhsuz buldum ne yazık ki.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Hayatınız normal giderken bir an da alt üst olabileceğini gayet güzel anlatmış. Ego denen şeyi de güzel yoğurup ezmiş. Böyle bir konuya sonunu biraz daha iyi yapabilirlerdi. Ama onun dışında gayet güzel konulu ve bitirici bir film.
error_outline
6 yıldan fazla önce
effigiessui profil fotoğrafı
effigiessui
benim çok sevdğim filmlerdendir kendileri.. Ama neden çok seviyorsun diye sorun cevabı yok. Marion'u çok seviyor olmamdan kaynaklanıyordur belki de. Ama sevgiyi ayrıntısına girmeden hissediyorsunuz. Çoğu romantik filmde bile yok bu hissettirebilme yeteneği.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
guzel guzel olmasina... da... tanitimlariyla alakasi yok.bir kere film stephanie uzerinden degil ali uzerinden gidiyor. ajitasyona bulasmadan gelismesi guzeldi. finalinde dikkati dagilir gibi oldu; esas konudan bambaska bir noktada bitti.
error_outline
9 yıldan fazla önce